Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Milan Peroutka je úspěšný moderátor, zpěvák a herec. V nedělním finále Tvoje tvář má známý hlas obsadil druhou příčku, ze které měl radost. Jaké číslo mu bylo nejbližší? A jak se cítil v roli ženy?

Milan Peroutka EXKLUZIVNĚ: Jaké holky se mi líbí? ROZHOVOR

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka k nerozeznání od Bruna Marse! - 6
zdroj: TV Nova TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka k nerozeznání od Bruna Marse! - 6
aktualizováno 17.05.2017, 15:20 | 17.05.2017, 14:31 | Krásná.cz

Milan Peroutka je úspěšný moderátor, zpěvák a herec. V nedělním finále Tvoje tvář má známý hlas obsadil druhou příčku, ze které měl radost. Jaké číslo mu bylo nejbližší? A jak se cítil v roli ženy?

Jaké to bylo představovat ženu?
Ve druhém kole jsem měl Amy Winehouse, na kterou jsem se těšil. Ona je charakteristická ve zpěvu, v image i v projevu. Tak jsem si říkal, že si ji užiju, ale pak den před natáčením mi sklaplo. Když jsem šel na pódium, najednou byla špatně chůze i pohyby. Všechno bylo takový neladný a trošku nemotorný. Tak jsem si říkal, že dělat ženskou taky není úplně jednoduchý. Myslel jsem, že mi to bude dělat menší problém. A ještě jsem v kostýmu Amy Winehouse vypadal jako nějaký vyhazovač. Najednou jsem vypadal hrozně chlapsky v té masce. Lidem se to ale líbilo, což je pro mě hrozně krásná zpětná vazba. Pak byla Tina Turner, která je trošku krev a mléko, tam to bylo snesitelnější. A pak jsem měl dvojmasku. To byly všechny moje ženy.

 

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: portréty - Milan Peroutka jako Mika
(Foto: TV Nova)


Co jsi získal za druhé místo?
Získal jsem naslouchátko, což se váže k jedné příhodě. Vlastně první natáčení probíhalo v Surf Aréně, kde mi Ondra předával maketu Petra Muka na vlnách surfu. Já tam nešikovně spadl na hlavu, a praskl mi ušní bubínek. V noci jsem jel na pohotovost, kde mi řekli, že tam mám díru. Naštěstí mi na tu dírku dali cigaretový papírek, který ji ucpal a zlepšil sluchové vlastnosti. 


Jaké číslo považuješ za nejlepší?
V televizi krásně vyšla opera. Ta předposlední. Reakce byly neskutečný.


Jsi spokojený s tím, že vyhrála Táňa?
Tak to je. Všichni jsme se ta čísla snažili udělat kvalitně a takhle to prostě dopadlo.

 

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka k nerozeznání od Bruna Marse! - 4
(Foto: TV Nova)


Co tě teď 
čeká?

Teď mě toho čeká spousta, což je dobře. Zatím nebyl den, kdy bych nic nedělal. Za prvé teď mám hodně vystupování s kapelou. Pro lidi bude asi zajímavý i to, že moc Peroutky ve Tváři neviděli. V létě budu zkoušet dva muzikály najednou a taky točím Ordinaci v růžové zahradě 2. A jsem za to fakt rád.


Ukápla ti 
někdy během soutěže slzička ?

Doslova asi neukápla. Ale když se v neděli ve výtahu pouštěl sestřih našich kol, tak jsem si říkal, že to byla fakt krásná zkušenost.


ČTĚTE TAKÉ:

TVOJE TVÁŘ: Peroutka dostal facku od Sokola! Neuvěříš proč a co pak udělal!
TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka jako potetovaný Ed Sheeran!
TEST: Jsi pozornou divačkou Tváře?

 

Co preferuješ u dívek?
Důležitý je společný humor, a aby spolu dva lidé chtěli prožívat věci, které žijí.

 

Na celý rozhovor se můžeš podívat zde.0 hlasů
Vaše hodnocení