Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jen devatenáctiletá herečka si ve svém posledním filmu zahrála divokou teenagerku.

Miley Cyrus a její první sexuální scéna ve filmu!

aktualizováno 07.02.2012, 11:04 | 07.02.2012, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Jen devatenáctiletá herečka si ve svém posledním filmu zahrála divokou teenagerku.

Miley Cyrus už není malá holčička z úspěšného seriálu Hannah Montana. V poslední době se snaží ukázat svou dospělejší stránku.

 

 

Ve filmu LOL, kde si zahrála po boku Demi Moore, se jí to dokonale podařilo. Ztvárnila v něm patnáctiletou dívku Lolu, které zkouší vše, co mladí lidé dělají. K tomu patří podle tvůrců filmu i první sex během bujarého mejdanu.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Miley Cyrus v šoku! Liam se ji stydí představit rodičům!
Miley Cyrus se vrhla na drogy!
Miley Cyrus, nový sexsymbol?

 

Ve snímku si její mámu, která má s filmovou Lolou dost starostí, zahrála Demi Moore.

 

 

Miley v poslední době jakoby objevila své nové já a začíná se měnit z holčičky v ženu. V jejím podání je to ale trochu podivné chování. Chodí bez podprsenky, kouří, vyžívá se v obscénních gestech. Takhle se dospělá dáma nechová.

 

Obscénní Miley Cyrus
(Foto: tvnoviny.sk)

 

Naposledy se veřejnost pozastavovala nad fotkami z oslavy narozenin jejího přítele australského herce Liama Hemswortha (23). Tomu darovala k narozeninám dort ve tvaru obřího penisu. Nejenže je to recesistický dárek spíše pro osobu ženského pohlaví, ostudu si Miley udělala hlavně tím, že u něj ochotně pózovala, olizovala ho a fotila se ve slastných pózách. Miley asi zapomíná, že je idolem i velmi mladých dívek.13 hlasů
Vaše hodnocení