Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná zpěvačka a herečka Miley Cyrus dostala k narozeninám opravdu neobvyklý dárek. Místo klasických dívčích dárků totiž ke dvacetinám dostala prasátko!

Miley Cyrus: K narozeninám dostala prase

Miley Cyrus
zdroj: isifa.com Miley Cyrus
aktualizováno 28.11.2012, 12:03 | 28.11.2012, 11:33 | bel/trm

Krásná zpěvačka a herečka Miley Cyrus dostala k narozeninám opravdu neobvyklý dárek. Místo klasických dívčích dárků totiž ke dvacetinám dostala prasátko!

Ne že by jí snad tímto darem chtěl někdo něco naznačit... Prasátko sexy blondýně darovala organizace PETA, která se věnuje ochraně práv zvířat. Na počest Miley tak organizace sponzoruje prasátko jménem Nora. Vepřík žije na farmě na Floridě, kde se starají o týraná nebo přehlížená zvířata.

 

Miley Cyrus dostala prase
(Foto: isifa.com)

 

Miley je velkou milovnicí zvířat a z dárku byla nadšená! „Strašně moc děkuji za záchranu Nory na počest mých narozenin! Prasátko moje! Ona je tak roztomilá, že to nemůžu rozdýchat!“ svěřila se Cyrus se svými pocity fanouškům na sociální síti.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Bizarní oblečky pro tvého mazlíčka
Souboj roztomilých čumáčků! Pejskové versus kočičky
Styloví mazlíčci pro počítačové maniaky

 

Když se zpěvačka naposledy objevila v show Ellen DeGeneres, mluvila hlavně o tom, jak moc miluje zvířata.

 

Miley Cyrus
(Foto: isifa.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Miley Cyrus se vzala strojkem a takhle to dopadlo

Cyrus má strach z nebezpečného ctitele. Chce pro něho zákaz přibližovat se

Miley Cyrus slaví dvacetiny! Co bys jí popřála?

 

Se svým snoubencem Liamem Hemsworthem (22) doma chovají hned pět psů. Miley své čtyřnohé miláčky zachraňuje přímo z ulice a líbá je snad častěji, než svého Liama. Jen aby se jí to nevymstilo!

 

Miley Cyrus se psem
(Foto: isifa.com)2 hlasů
Vaše hodnocení