Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O tom, že se porota hudební show SuperStar skládá z talentovaných muzikantů, nemůže být sporu. Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao a v neposlední řadě Pavol Habera patří mezi špičky ve svém oboru. Od porotců se jednoduše očekává, že j...

Moderátor SuperStar má nový videoklip! Je lepší než originál?

Leoš Mareš
zdroj: TV Nova Leoš Mareš
aktualizováno 29.04.2018, 00:24 | 29.04.2018, 00:24 | DyA

O tom, že se porota hudební show SuperStar skládá z talentovaných muzikantů, nemůže být sporu. Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao a v neposlední řadě Pavol Habera patří mezi špičky ve svém oboru. Od porotců se jednoduše očekává, že jsou hudebními esy. Naopak od moderátorů chceme jediné, aby byli pohotoví, zajímaví a vtipní. Co se ale stane, když i moderátor fušuje do hudebního řemesla?

Ano, řeč je samozřejmě o Leoši Marešovi, který má za sebou dva koncerty v pražské O2 aréně, na kterých zazářil jako hudební hvězda. I když se moderátor ještě před rokem dušoval, že koncert v pražském Foru Karlín je jeho posledním hudebním vystoupením, rozhodl se, že O2 aréna je výzva, která se neodmítá. Pro své fanoušky připravil velkolepou show, za kterou by se nemusel stydět ani kdejaký zahraniční interpret.

 

Leoš Mareš
(Foto: TV Nova)


Je jasné, že moderátor hudební soutěž bedlivě sleduje. A tak se jedním z jeho hostů v O2 aréně stal i Ladislav Angyal známý jako „pošťák“ Lacko. Tento talentovaný sedmnáctiletý chlapec si mohl na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, zpívat před zaplněnou arénou. Leoš opět ukázal své dobré srdce a po vystoupení předal Lackovi honorář v hodnotě 100 000 Kč.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na jaký typ letí POROTCI ze SUPERSTAR? Budete se divit
Novodobá pohádka: Rozhodnutí dívky ze SuperStar, které tě dojme! Udělala bys to samé?
Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem?


Nový videoklip?

Ještě před samotnými koncerty Leoš zveřejnil videoklip, který je remakem jeho starého klipu k písničce Svalnatec. Ve videoklipu s příznačným jménem Svalnatec 2018 (Holky dospěly a Ferrari nahradil Trabant) účinkují dospělé ženy a vyzrálý Leoš. Pokud si vzpomínáš na původní verzi z roku 2003, pak největší změnu zaznamenáš v druhé půlce videoklipu. Zatímco se před patnácti lety Leoš vozil ve Ferrari, dnes si to v klipu drandí Trabantem. Je vidět, že Leoš má skvělý smysl pro humor, který by mu  mohl kdekdo závidět.

 

 

Tak co? Líbí se ti nová verze videoklipu? Nebo tě spíše baví Svalnatec z roku 2003?0 hlasů
Vaše hodnocení