Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O tom, jestli umí zpívat, polemizovat nebudeme. Rozhodně ale na sebe umí strhnout pozornost. Tentokrát novým hitem Mám rád pěkný holky.

Nový klip PatCrycheera: Točil v metru, spolucestující se mu vysmáli

PatCrycheer
zdroj: Facebook official PatCrycheer
aktualizováno 29.10.2013, 16:16 | 29.10.2013, 16:16 | Krasna.cz/trm

O tom, jestli umí zpívat, polemizovat nebudeme. Rozhodně ale na sebe umí strhnout pozornost. Tentokrát novým hitem Mám rád pěkný holky.

Když do éteru vypustil své první hudební veledílo, song Praha žije, měli hateři na dlouhou dobu o čem diskutovat. Leckomu sice při poslechu diskofilní hitovky krvácí z uší, Patrik Krajčír, jak zní jeho skutečné jméno, ale dosáhl svého - popularity a více než milionu shlédnutí na YouTube.


Letos v létě se snažil zabrnkat na city a připomenou se romantickým Dám ti víc, které už ale podobnou pozornost nezískalo. Uvidíme, jakou lavinu strhne nový hit Mám rád pěkný holky.

 


PŘEČTI SI TAKÉ:

Mohla bys být SuperStar?
Než něco zveřejníš na internetu, mysli
Paris Hilton má nový klip! Víc než zpěv zaujmou její lascivní scény
Prásk.tv: VIDEO: Borec, co loni bodoval s hitem Praha žije, má další letní pecku

 

Vrací se k jednoduchému diskotékovému songu, který doprovází ještě prostší (a prostoduší) text. Uvidíme, zda mu na to "pěkný holky" skočí. Spolucestující v pražském metru, kde část klipu točil, se nad tím, co viděli, spíš dobře bavili. Přestajlovaný kluk v kožichu, obklopený svým skrovným fanklubem, by jistě mohl rozšířit tým Divnolidí z MHD. Mrkni sama, scéna je na konci videa - pokud vydržíš tak dlouho. ;-)

 

Anketa
Líbí se ti písnička Mám rád pěkný holky?
13 hlasů
Ano, je boží.
Hlasovalo 402 lidí
 4 hlasů
Vaše hodnocení