Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V dubnu by měly všechny romantické duše zamířit do kina. Přichází totiž očekávaný film After: Polibek. Těšit se na něj můžete už od 11. dubna.

Padesát odstínů šedi pro teenagery? Očekávaný film After: Polibek míří do kin

After: Polibek
zdroj: bontonfilm After: Polibek
aktualizováno 30.03.2019, 00:00 | 30.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

V dubnu by měly všechny romantické duše zamířit do kina. Přichází totiž očekávaný film After: Polibek. Těšit se na něj můžete už od 11. dubna.

Jeho knižní předloha byla přirovnávaná k teenagerské verzi 50 odstínů šedi a na plátně s ústřední dvojicí v podání křehké Josephine Langford a fešného Hero Fiennese Tiffina to vypadá na dramatické zápletky, špetku sexuálního napětí a hlavně pořádnou porci slz vyvolávající romantiky.

 

 

Zápletka je trochu klišé, ale…


Spořádaná studentka se zamiluje do toho nejhoršího kluka široko daleko, kluka s temnou minulostí i tajemstvím. Zdravý rozum je proti, ale nemůže si pomoci, velení nad jejím životem přebírá srdce a touha. Nic podobného před tím nepoznala a tak se vrhá do vztahu, který je opojný, silný a zatraceně nebezpečný. Jasně, tohle už tu bylo milionkrát, ale my holky odkojené sérií Twilight tenhle formát vlastně milujeme, ne? ;-)

 

After: Polibek
(Foto: bontonfilm)


Čím připomíná 50 odstínů šedi?


Oba filmy spojuje velká romance, neovladatelná přitažlivost hlavních hrdinů, vášeň a touha. A také literární předloha. After: Polibek vznikl podle stejnojmenného knižního bestselleru Anny Todd, prvního dílu z několikadílné série After. Ta se stala svého druhu fenoménem a na internetové platformě Wattpad má přes miliardu přečtení.


Anna Todd začala své příběhy After psát z pouhého nadšení na volně přístupné internetové platformě Wattpad v žánru fanfiction, kdy jsou postavy inspirovány skutečnými lidmi, v tomto případě členy skupiny One Direction. Tady si v té nejčistší a nejférovější „soutěži“ všech podobných nadšenců získala neuvěřitelnou oblibu a postupně dosáhla až miliardy přečtení. Smlouva s vydavatelstvím, upravená knižní podoba a celovečerní film už je jen zasloužený happy end.

 

After: Polibek
(Foto: bontonfilm)


Příběh spisovatelky Anny Todd a knih After připomíná úžasné příběhy toho, jak vznikly knihy a filmy pro mladé publikum jako je Stmívání nebo Hunger Games. Ve skrytu před zraky dospělých, mimo zájem tradičních médií, mimo podporu zavedených vydavatelství se z úplně neznámých a začínajících autorek a z jejich hrdinek stávají fenomény mladých s obrovskou popularitou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

To je doják: Tipy na nejsmutnější filmové lovestory tohoto roku
Tipy na spirituální filmy, které vám ukážou nové pohledy na život
Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou


S kým se ve filmu potkáme?


Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott.


To je nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný.... a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala.

 

Chystáte se na film?0 hlasů
Vaše hodnocení