Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hvězda televizního seriálu Ulice Patricie Solaříková se objevuje na televizních obrazovkách od malička. Když má ale Patricie volno od natáčení, dokazuje fanouškům, že má srdce na správném místě.

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu

Patricie Solaříková
zdroj: Instagram Patricie Solaříková
aktualizováno 17.08.2017, 00:30 | 17.08.2017, 00:30 | Krásná.cz / sim

Hvězda televizního seriálu Ulice Patricie Solaříková se objevuje na televizních obrazovkách od malička. Když má ale Patricie volno od natáčení, dokazuje fanouškům, že má srdce na správném místě.

Patricie Solaříková se poprvé objevila v dětském pořadu Návštěvy paní hudby už v devíti letech. Než získala, zatím, její nejznámější roli Terezy Jordánové v Ulici, zahrála si například ve filmu Ranč U Zelené sedmy. Ve svém volném čase se zapojuje do charitativních akcí a bojuje zejména za němé tváře.

 

1. V seriálu Ulice figurujete v roli Terezy Jordánové od samého počátku. Dovedete si teď představit, že by seriál skončil a vy byste si Terezu už nezahrála?

 

Samozřejmě člověk s touhle variantou musí trochu počítat, ale představovat si to nechci. Mám Ulici, Terezu a všechny lidi kolem Ulice moc ráda a loučila bych se s nimi s velmi těžkým srdcem. Nerada přemýšlím nad věcmi „co by kdyby“. Věci jsou tak, jak jsou a budou, jak budou. Nemá smysl se něčím dopředu stresovat a trápit.

 

2. Během natáčení Ulice jste zvládla i studovat. Jak se vám povedlo to všechno skloubit dohromady? Bylo to náročné?

 

Pro mě a moje rodiče byla škola priorita. Neexistovalo, abych školu nedodělala. Ono to skloubit šlo docela dobře. Tím, že točím od malička a od malička jsem v té škole často chyběla, tak jsem se prostě naučila ty věci dohánět. Když člověk musí, tak musí.


3. Začátkem července jste navštívila Španělsko a dovolenou jste strávila docela netradičně – v koňském sedle. Jak jste k takovému nápadu přišla? Bylo to lepší, než se jenom válet na pláži?

 

Ona se ta tyhle koňské dovolené specializuje jedna cestovní kancelář a já jsem na jejich stránky koukala už asi 2 roky a pohrávala si s myšlenkou, že bych jela. Byl to můj sen. A letos jsem si řekla, že je ta správná chvíle vyrazit. A bylo to naprosto úchvatné. Jsem hrozně ráda, že jsem jela. Byl to neuvěřitelný zážitek. A co se týká válení na pláží, my jsme dorazili z koní do hotelu třeba kolem 15-16 hodin a pak jsme se šli válet na pláž, takže to bylo spojené, což byla perfektní kombinace.

 

Patricie Solaříková
(Foto: Instagram)

 

 

4. Jak si představujete dovolenou snů? Máte nějakou vysněnou zemi, kterou byste chtěla navštívit, vysněnou aktivitu, co byste na ní chtěla dělat a třeba i vysněný doprovod?

 

Já moc ráda cestuji a je mi vlastně jedno kam. Jestli je to po České republice nebo na druhý konec světa. Ráda poznávám a objevuji. Takže se v budoucnu chci podívat všude. Ale mám jednu aktivitu, kterou se snažím provádět na každé dovolené, a tou je pochopitelně jízda na koni. Takže už mám odškrtnutou Ameriku, Dominikánskou republiku, Španělsko a Řecko.

 

5. Jste rodilá “pražanda“. Jaká místa v Praze máte nejraději? Máte tu nějaké útočiště, kam chodíte, když si potřebujete odpočinout?

 

Já Prahu miluju obecně. Je to nádherné město. Až mě někdy mrzí, že ji nikdy nemůžu vidět jako turista a že ji tak dobře znám. Mám ráda Újezd, Malou Stranu, Smíchov a obecně tuhle stranu řeky, ale jak říkám, miluju Prahu jako takovou, takže se nedá říct, že bych to někde měla a neměla ráda. Jsou končiny, kam se tak často nedostávám a kde se tolik nepohybuji, ale nemůžu něco vyloženě vypíchnout.

 

6. Vaši fanoušci vás vidí převážně s úsměvem na tváři. Máte nějaký recept na dobrou náladu?

 

Věřte mi, že i já umím být kyselá, když na to přijde... ale snažím se nebýt, protože je to prostě zbytečné. K čemu to je, mít blbou náladu? Až budete po smrti, nebudete mít už ani tu...

 

Patricie Solaříková
(Foto: Instagram)


7. Špatnou náladu mnoho žen zajídá... Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo? Dopřáváte si, na co máte chuť, nebo dodržujete zdravý jídelníček a zahřešíte si jenom občas?

 

Já si dopřávám to, na co mám chuť. Diety jsou naprostý nesmysl. Člověk může jíst všechno, ale s mírou. O tom to celé je. A můj jídelníček? :D Já ani nevím, jak kdy, podle toho na co mám chuť. Někdy snídám ovoce, někdy kokosky, někdy rohlík s nutellou, a tak je to i s obědem a večeří. Jím to, na co mám chuť, to je nejlepší. Tělo si vždycky řekne, co chce.


8. Na zahnání špatné nálady mnoha ženám zabírá i nakupování. Co vy? Kam chodíte nejraději nakupovat? Dáváte přednost módě a trendům, nebo pohodlí? Máte nějaký svůj oblíbený outfit?

 

Nejsem vůbec člověk, který by se jakkoliv zaobíral módou. Upřímně vůbec netuším, co je teď IN nebo OUT. Oblékám se podle toho, jak se cítím. Jestli se mi chce být zrovna za dámu a elegantní, nebo naopak chci mít pohodlí. Je to různé a to mě na tom baví. Já vlastně nemám žádný konkrétní styl. Prostě na co mám zrovna chuť.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Skupina Poetika promluvila: Je to jako sen, pořád čekám, kdy se probudím

Voxel se pochlubil: Kdy dostal první pusu a je na cestě druhé dítě? ROZHOVOR

Honzo Bendig, Pavel Novotný, Dominik Feri i pornohvězda Lady Dee v jednom klipu! Miro Šmajda se toho nebojí

 

Patricie Solaříková
(Foto: Instagram)

 

9. V poslední době bojujete za němé tváře – pejsky. Okusila jste dokonce na vlastní kůži, jaké to je, když lidé nechají svého psa zavřeného v autě v horku. Jaké to bylo?

 

Mám prostě obecně ráda zvířata a zvířata si neumí pomoci sami, tak se jim snažím pomáhat aspoň trochu. Jestli něco opravdu nenávidím, tak je to týrání zvířat a spoustu lidí si neuvědomuje, že když jde nakoupit, byť jen na 10 min a nechá psa zavřeného v autě, nejlépe ještě na sluníčku, tak toho psa týrá. V autě se teplota může vyšplhat klidně až k 70 stupňům během pár minut. Lidi opravdu vůbec nepřemýšlí... Přála bych každému, kdo svého psa někdy nechal v autě v horku, aby si to okusil na vlastní kůži, jaké nesnesitelné horko se v tom autě udělá.

 

 

10. Kde jinde kromě Ulice vás mohou vaši fanoušci vidět hrát?

 

V současné době hraju v Branickém divadle, ve hře Na správné adrese aneb Holky z inzerátu, potom máme ještě s Agenturou Familie zájezdové představení Doktor v nesnázích, se kterým začneme v září jezdit po České republice a od konce srpna začínám zkoušet na Broadwayi ještě jednu hru, které pojednává o Alzheimerově chorobě.0 hlasů
Vaše hodnocení