Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hollywoodská herečka Kristen Stewart (22) čelí obvinění z nevěry! Americký časopis US Weekly ve svém posledním vydání tvrdí, že má fotografie, které její nevěru dokazují.

Podvádí Kristen Roberta? Nabrnkla si ženáče

aktualizováno 27.07.2012, 00:00 | 27.07.2012, 00:00 | ana/korzo

Hollywoodská herečka Kristen Stewart (22) čelí obvinění z nevěry! Americký časopis US Weekly ve svém posledním vydání tvrdí, že má fotografie, které její nevěru dokazují.

Na fotografiích je zachycená v náruči muže, ale její přítel a herecký kolega Robert Pattinson (26) to rozhodně není. Pattinson, který patří podle magazínu Glamour mezi nejsvůdnější muže planety, se přitom médiím nedávno svěřil, že už pomýšlí na budoucnost, svatbu a rodinu.

 

 

Oním tajemným mužem na fotkách je Rupert Sanders, režisér filmu Sněhurka a lovec (2012), v němž si Kristen zahrála hlavní roli. Rupert je o dvacet let starší, je ženatý a má dvě děti.

 

„Byl to jen krátký románek, který se neměl stát. Kristen nechtěla nikomu ublížit. Je to dobrý člověk, který se jen špatně rozhodl,“ řekl tajný zdroj s tím, že je Kristen z celé události zničená.

 

V reakci na odhalení nerozvážnosti podle informací listu People Kristen řekla: "Hluboce se omlouvám za bolest a hanbu, kterou jsem způsobila mým blízkým a všem, koho se to týká. Tato chvilková nerozvážnost ohrozila tu nejdůležitější věc v mém životě, osobu, kterou nejvíce miluji a vážím si ji, tedy Roba. Miluji ho, miluji ho, je mi to tak líto."

 

 

Dokonce i magazín People tvrdí, že se mu ozvali svědci krátkého románku.

 

Pak následovala i Rupertova omluva. Reportérům řekl:
"Jsem naprosto zničený z té bolesti, kterou jsem své rodině způsobil. Moje krásná žena a báječné jsou vším, co v tomhle světě mám. Miluji je z celého srdce. Doufám, že se nám podaří překonat to."

 

Rupertova manželka modelka Liberty Ross si na Twitter napsala záhadný vzkaz. „Někdy se dobré věci rozpadnou, ale ty lepší mohou zůstat spolu.“ 5 hlasů
Vaše hodnocení