Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Život Týnuš Třešničkové se před pár dny otočil o 180 stupňů. Na dovolené v Istanbulu navštívila vyhlášenou luxusní restauraci Nusret Etiler Steakhouse. Během ohňové show barmani nezvládli ukočírovat sílu plamene a došlo k explozi, která Týnce způs...

Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?

Týnuš Třešničková - 1
zdroj: Instagram Týnuš Třešničková - 1
aktualizováno 03.10.2018, 00:00 | 03.10.2018, 00:00 | Krásná.cz

Život Týnuš Třešničkové se před pár dny otočil o 180 stupňů. Na dovolené v Istanbulu navštívila vyhlášenou luxusní restauraci Nusret Etiler Steakhouse. Během ohňové show barmani nezvládli ukočírovat sílu plamene a došlo k explozi, která Týnce způsobila rozsáhlé popáleniny. Celá událost vyvolala vlnu internetových diskuzí a komentářů.

Kristýna s přítelem namísto dovolenkových radovánek nyní tráví čas v nemocnici a na už tak špatném zdravotním stavu jim asi nepřidá fakt, že se Týnčin Instagram plní nenávistnými komentáři. Někteří závistivci jednoduše využili chvíle, kdy si do aktuálně slabé youtuberky můžou konečně pořádně kopnout. Zapomněli na veškerou lidskost a nestydí se pod její poslední fotografii z tureckého Istanbulu napsat komentáře typu "kdyby si nebyla tak umělá, tak by si tak dobře nehořela".

 

Týnuš - 3
(Foto: Instagram)


Naštěstí se objevili i lidé, kteří možná nesouhlasí se všemi názory a životním stylem youtuberky Týnky, ale uvědomují si, že zdraví má každý jenom jedno a podobná tragédie může potkat kohokoliv z nás. K celé věci se vyjádřila také youtuberka Shopaholic Nicol, které se celá situace pořádně dotkla. "Nechápu, kde se bere ta zlost v lidech a hlavně ta zášť. K úsměvu je, že většina hnusných komentářů míří z prázdných profilů, které si zakládají jen proto, aby si uplivli na nemocného člověka. Opravdu hrdinové."

 

Týnuš Třešničková - 5
(Foto: Instagram)


Čím Týnuš tolik provokuje své odpůrce, že jsou ochotní investovat svůj čas do založení falešného profilu a sepisování tak hrubých a nelidských komentářů? Je jí teprve 22 let a žije život v luxusu, o kterém se většině jejim vrstevníkům ani nesnilo. Užívá si na exotických dovolených, navštěvuje luxusní restaurace a utrácí za drahé módní oblečení a doplňky světoznámých značek. Její životní styl dokresluje dokonalý vzhled, na kterém postavila celou svou kariéru. Už tak krásné tělo se ve svém mladém věku rozhodla vylepšit umělými prsy a výplní rtů, za což schytala vlnu kritiky. Mnozí fanoušci to považovali za naprosto zbytečný zákrok a nelíbilo se jim, že je špatným příkladem pro mladé slečny, které tvoří značnou část jejich fanoušků.

 

Týnuš Třešničková - 6
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dovolená se změnila v ohnivé peklo: Týnuš Třešničková skončila s bolestivými popáleninami

ROZHOVOR s youtuberkou Týnuš Třešničkovou o všem, co tě zajímá!

Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook


Týnčiným haterům zvedá žluč také to, že si youtuberka na život na vysoké noze sama vydělala. S youtubem začala již v nízkém věku. Už od malička ji zajímala móda a dávala velký důraz svému vzhledu. Začala postováním svých outfitů na blogu a později ji zahraniční youtuberky inspirovaly k založení vlastního youtube kanálu. Kvalita jejich videí se praxí výrazně zlepšovala a s příchodem Instagramu získala první větší nabídky na spolupráce. Její hlavní příjmy pramení z reklam na youtube a propagací produktů. Přiznala, že částky se pohybují v řádech desetitisíců, čímž pobouřila všechny, kteří youtuberské řemeslo neuznávají. V minulosti ji k dobrému jménu také neprospěla kauza neoznačené reklamní spolupráce. V jednom ze svých fashion videí "nenápadně" propagovala sýr, který se s jejím běžným kontentem neslučoval a působil jako pěst na oko.

 

Týnuš Třešničková
(Foto: Instagram)


Je až paradoxem, že ji nevole osudu zastihla zrovna na luxusním a celebritami oblíbeném místě, na kterém by podobnou neprofesionalitu v zacházení s ohněm nikdo nečekal. Hosté restaurace stáli jen pár centimetrů od ohňové show a mnozí z nich natáčeli celou akci na mobil. Nebýt katastrofy, možná bychom se dočkaly dalšího Instagramového příspěvku, který vypráví o luxusním životním stylu slavné youtuberky. Na každé smutné události lze však najít alespoň kapku něčeho pozitivního. Možná Kristýna trochu přeskládá svůj dosavadní žebříček hodnot a v bolestivé životní lekci najde nějaký význam a poučení. 0 hlasů
Vaše hodnocení