Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pěvecká show SuperStar má za sebou již několik castingových kol, ve kterých nám porotci odhalili svou pravou tvář. Kdo je katem, který se nebojí říct svůj názor? A máme v porotě pohodáře, který naopak utěší vystresovanou dušičku? Zjišťovali jsme, ...

Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem?

Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 5
zdroj: TV Nova Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 5
aktualizováno 31.03.2018, 00:33 | 31.03.2018, 00:33 | Krásná.cz

Pěvecká show SuperStar má za sebou již několik castingových kol, ve kterých nám porotci odhalili svou pravou tvář. Kdo je katem, který se nebojí říct svůj názor? A máme v porotě pohodáře, který naopak utěší vystresovanou dušičku? Zjišťovali jsme, jaké role si porotci přivlastnili, a výsledek je víc než šokující.

V každé talentové soutěži nalezneme "hodného" a "drsného" porotce. Čas od času se ale stane, že i hodný porotce dokáže svým názorem ranit mladého hudebníka. Opačně se může zachovat i drsňák, který po pár slokách nádherně zazpívané písničky roztaje, a ukáže své zlaté srdce. Jaké role si rozdali porotci letošní SuperStar?


Pohodový vtipálek

Po prvních odvysílaných kolech je jasné, že největším pohodářem je Matěj Ruppert. Rozhodně nešetří vtipy, glosami a každého soutěžícího přivítá úsměvem a sympatickým pohledem. Samozřejmě i on dokáže říct naplno svůj upřímný názor, ale pravdou zůstává, že se po soutěžících zbytečně nevozí. Před Matějem musí být radost vystupovat.

 

Matěj Ruppert
(Foto: TV Nova)


Citlivá kráska

Pod tímto spojením se skrývá jediná žena v porotě - Katarína Knechtová. Tato křehká porotkyně dokázala, že má srdce na pravém místě a vyjádřit emoce jí nedělá žádný problém. Určitě se v porotcovském křesle neocitla náhodou. Soutěžící ale moc dobře ví, že její názory jsou neměnné, a pokud vysloví ne, pak to znamená opravdové ne.

 

Katarína Knechtová SuperStar
(Foto: TV Nova)

 

Anketa
Kdo je vám z poroty SuperStar nejsympatičtější?
38 hlasů
Matěj Ruppert
76 hlasů
Ben Cristovao
41 hlasů
Paľo Habera
Hlasovalo 219 lidí
 


Tajemný a nečitelný
Nejmladší porotce, a zároveň ex soutěžící, Ben Cristovao byl od začátku velkou neznámou. Od zpěváka všichni očekávali, že bude velkým vtipálkem, což částečně potvrdil. Zároveň svým názorem dokáže překvapit nejen soutěžící, ale i kolegy - porotce. Jenom si vzpomeňte na jasné "ne", které vyslovil po vystoupení patnáctileté Adély, která dokonale zazpívala písničku od Adele. Ben je nepředvídatelný a některé soutěžící může značně znervóznět.

 

Ben Cristovao
(Foto: TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Známe FITNU, díky které NEČEKANĚ USPĚLI zahraniční vítězové SuperStar! Neuhodneš, o co se jedná
Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak
Kouzlo neúspěchu! Hvězdy, které SuperStar nevyhrály, ale přesto boří hitparády


Drsný a neústupný

Kat, který si nebere servítky? Jednoznačně Paľo Habera! Tento ostřílený porotce se nebojí říct svůj názor, a to i za cenu, že raní city soutěžícího. Mnoho účastníků se jeho soudu bojí, ale pravdou zůstává, že jeho upřímnost všichni oceňují. Ono není špatné vědět, na čem doopravdy jste. A právě Habera dává jasně najevo, co si o vystoupení myslí. Na druhou stranu, o to víc potěší, když soutěžícího pochválí.

 

Pavol Habera
(Foto: Nova.cz)0 hlasů
Vaše hodnocení