Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zpěvačku Rihannu přitahoval britský boxer Dudley O'Shaughnessy od okamžiku, kdy ho poprvé uviděla. Zahráli si spolu vášnivé scény v jejím novém klipu a teď už je prožívají i v soukromí.

Posedlá Rihanna v sex shopu utratila 28 tisíc!

Vložit video na:

aktualizováno 26.10.2011, 11:01 | 26.10.2011, 10:20 | Korzo / pel

Zpěvačku Rihannu přitahoval britský boxer Dudley O'Shaughnessy od okamžiku, kdy ho poprvé uviděla. Zahráli si spolu vášnivé scény v jejím novém klipu a teď už je prožívají i v soukromí.

Rihanna přiznává, že jak Dudleyho uviděla, chtěla ho začít líbat. Vybrala si ho jako partnera na natáčení videa pro nový singl We Found Love a od prvního okamžiku jí podle informací FemaleFirst bylo jasné, že zvolila toho správného. Pak už se nemohla dočkat natáčení milostných scén.

 

„Setkala jsem se s ním a rovnou jsem si řekla: Tak už abychom se snad začali líbat... no a víte co ještě. Měli jsme předstírat, že máme sex,“ říká o setkání zpěvačka. A zdá se, že nebyla jediná, kdo měl z představy natáčení vášnivého videa radost. Dudley o milostných scénách řekl: „Prostě jsem nechtěl, aby skončily.“ I členům štábu prý bylo hned jasné, že spolu zpěvačka s boxerem flirtují.

 

 

„Rihanna s tím, že se jí Dudley náramně zamlouvá, nedělala vůbec žádné tajnosti. Viděla jeho fotky a další snímky z boxerského ringu. A když se setkali, využila každou příležitost k tomu, aby mu byla nablízku. Jednou si mu během přestávky ve filmování dokonce sedla na klín. A když měli točit scénu, kde má Rihanna na sobě jen průsvitný vršek, Dudley se jen chichotal jako školák. Dráždila ho a spiklenecky na něj mrkala. Teď nemůže věřit svému štestí a její kamarádky si ji dobírají a zpívají jí písničky o zamilovaných,“ popsal situaci člen štábu.

 

Ti dva si jsou stále nablízku. A když se musí kvůli pracovním povinnostem rozdělit, tak na sebe intenzivně myslí. Rihanna to ostatně před pár dny potvrdila i v Paříži, kam zavítala v rámci svého koncertního Loud Tour. Třiadvacetiletá kráska z Barbadosu se podle britského deníku The Sun zastavila v jednom z místních sex shopů a během pěti minut tam utratila tisíc eur (28 tisíc korun). „Věděla přesně, co chce. Při výběru zboží nevyžadovala žádnou pomoc,“ uvedl jeden ze zákazníků, který byl v tu dobu také v obchodě nedaleko Pont Neuf. „Koupila si nejrůznější erotické prádélko, erotické pomůcky, kožená pouta, vonné svíčky a olej do koupele,“ dodal zákazník. Kdo ví, jestli na ní na hotelovém pokoji nečekal její nový milenec Dudley. Hrátky by pak mohly začít.
 5 hlasů
Vaše hodnocení