Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Za celou historii Česko Slovenské SuperStar zasedlo v porotě sedm talentovaných a krásných žen. Pokud bychom hledali něco, co mají všechny společného, pak je to bezesporu láska k hudbě. Můžeme si všimnout, že ve všech sériích sklízely porotkyně ch...

Proč jsou porotkyně oblíbenější? + VELKÁ ANKETA

Superstar
zdroj: TV Nova Superstar
aktualizováno 07.04.2018, 00:18 | 07.04.2018, 00:18 | Krásná.cz

Za celou historii Česko Slovenské SuperStar zasedlo v porotě sedm talentovaných a krásných žen. Pokud bychom hledali něco, co mají všechny společného, pak je to bezesporu láska k hudbě. Můžeme si všimnout, že ve všech sériích sklízely porotkyně chválu, a to nejen od účastníků hudební show, ale i od diváků a fanoušků. Proč jsou porotkyně oblíbenější? A která dáma přirostla k srdci tobě?

Velký comeback!
V první sérii Česko Slovenské SuperStar se objevila Marta Jandová, která si ihned získala srdce mnohých diváků. Charismatická zpěvačka německé kapely Die Happy potvrdila, že je rockerkou tělem i duší. Navíc mnohé utvrdila v tom, že jí tatínek nevyšlapal cestičku. Díky své spontánní povaze si od diváků vysloužila titul nejsympatičtějšího porotce ročníku. Po účinkování v soutěži se na Martu začaly hrnout nové pracovní příležitosti, a tak si Marta střihla roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným nebo v muzikálu Bídníci.

 

SuperStar: Porotce Marta Jandová
(Foto: Archiv TV Nova)


Blonďatá diva

Po boku Marty Jandové seděla i Dara Rolins, která patří ke stálicím na české hudební scéně. Dara patří mezi osobnosti, které dokážou říct svůj názor a tvrdě si za ním stojí. Právě to ocenili účastníci SuperStar, kteří díky Daře věděli, na čem jsou. Navíc se zpěvačka ukázala také jako módní ikona, a tak jsme ve vstupech obdivovali nejen její sympatickou povahu, ale i módní um!

 

Dara Rolins
(Foto: TV Nova)


Přirozená autorita
Pokud bychom měli jmenovat nejzkušenější porotkyni, která oplývala přirozeným šarmem a autoritou, pak je to bezesporu Gabriela Osvaldová. Roli porotkyně si vyzkoušela hned v prvních ročnících Česko hledá SuperStar. Na tuto zkušenost navázala i v Česko Slovenské SuperStar, kde opět prokázala, že má vytříbený hudební sluch, který rozpozná každičký falešný tón. Navíc se Gabriela nebála ani vtipných glos, za které ji fanoušci milovali.

 

superstar, osvaldová
(Foto: TN.cz)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem?
Známe FITNU, díky které NEČEKANĚ USPĚLI zahraniční vítězové SuperStar! Neuhodneš, o co se jedná
Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak

 
Potetovaná kráska
Bývalá členka dívčí kapely Black Milk, Helena Zeťová, zaujala roli porotkyně v druhé sérii Česko Slovenské SuperStar. Ačkoliv se mnozí domnívali, že Helena bude tvrdá a nekompromisní, dočkali se pravého opaku. Zpěvačka všem dokázala, že je křehkou osobností, která s radostí vysekne pochvalu i začínajícím zpěvákům.

 

Helena Zeťová
(Foto: Profimedia)


Nová krev

Roli porotkyně si vyzkoušela i Ewa Farna, a to konkrétně v roce 2013, kdy usedla v porotcovském křesle vedle Pavla Habery a Ondřeje Soukupa. Společně vytvořili energickou trojici, která se nebála pochválit, ani zkritizovat. Ewa novou zkušenost přijala s nadšením a zodpovědností, a tak k soutěžícím byla spravedlivá a přívětivá. Navíc Ewa dokázala, že se nebojí ukázat ani své emoce, za což sklidila velké ovace.

 

Ewa Farna - SuperStar
(Foto: TV Nova)


Excentrická víla
Zpěvačka Klára Vytisková v soutěži potvrdila, že ráda experimentuje, a to nejen se svým šatníkem, ale i účesem. Pokaždé dokázala diváka něčím překvapit. Často jí však bylo vytýkáno, že se chová jako ledová královna. Postupem času ale Klára ukázala, že sice umí kritizovat, ale rozhodně se nebojí pochválit.

 

Klára Výtisková
(Foto: Profimedia / TV Nova)

 

Citlivá duše
V současné době se diváci mohou těšit z porotkyně Kataríny Knechtové. Tato křehká zpěvačka dokázala, že má srdce na pravém místě a vyjádřit emoce jí nedělá žádný problém. Určitě se v porotcovském křesle neocitla náhodou. Soutěžící ale moc dobře ví, že její názory jsou neměnné, a pokud vysloví ne, pak to znamená opravdové ne.

 

Katarína Knechtová - 3
(Foto: Nova.cz)

 

Která dáma byla podle tebe nejsympatičtější porotkyní? Hlasuj v naší anketě.

 

Anketa
Kdo je tvoje nejoblíbenější porotkyně ze SuperStar?
440 hlasů
Marta Jandová
34 hlasů
Dara Rolins
31 hlasů
Helena Zeťová
216 hlasů
Ewa Farna
Hlasovalo 1082 lidí
 0 hlasů
Vaše hodnocení