Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Začátek května se na Instagramu proměnil v přehlídku nejzamilovanějších fotek. Stranou nezůstali ani tuzemské celebrity, které nám ukázali, že láska je opravdu všude kolem nás. Pojď se podívat na nádherné fotografie, které české páry postovali nej...

RADOST POHLEDĚT: Nejromantičtější páry českého Instagramu, které vás dojmou svou láskou

Monika a Leoš
zdroj: Instagram Monika a Leoš
aktualizováno 06.05.2017, 00:39 | 06.05.2017, 00:39 | DyA

Začátek května se na Instagramu proměnil v přehlídku nejzamilovanějších fotek. Stranou nezůstali ani tuzemské celebrity, které nám ukázali, že láska je opravdu všude kolem nás. Pojď se podívat na nádherné fotografie, které české páry postovali nejen na prvního máje.

Kdo se stal pomyslným králem a královnou českého Instagramu?

 

Monika a Leoš
Kdo by neznal tenhle dokonalý páreček? On, muž, který na co sáhne, to se mu povede. Ona, božská žena s krásnou postavou a skvělou kariérou. Doslova hollywoodský model úspěšného páru. Možná Monice trošku závidíme, protože být v neustálém obklopení velkých pugétů je snem snad každé dívky. O tom, že tenhle pár má romantiky na rozdávání snad nemusíme s nikým polemizovat. Pamatuješ si ještě na ten den, kdy Leoš "unesl" Moniku na čtyřiadvacet hodin do Paříže - města všech zamilovaných? Přejeme jejich lásce jenom to nejlepší!

 

Monika a Leoš
(Foto: Instagram)

 

Patricie a Marek
Patricie Solaříková, hvězda seriálu Ulice, dlouho na velkou lásku čekala. Čekání se vyplatilo, a dnes tvoří dokonalý pár s Markem Fryčákem. Marek je šikovný bubeník, který se začíná prosazovat na české hudební scéně. S Patricií vypadají naprosto harmonicky. Často se vydávají do přírody, kde si užívají jeden druhého. No jenom se podívej na tuto krásnou fotku, kterou pořídili na prvního máje.

 

Patricie Solaříková
(Foto: Instagram)

 

Anna a Johan
Mladá a úspěšná dvojice, to je Anna Kadeřávková s Johanem Mádrem. O jejich lásce, která vzplanula při natáčení seriálu Ulice, toho bylo namluveno už mnoho. Mnozí se sice domnívali, že tento vztah nebude mít dlouhého trvání, ale Anička s Johanem všem dokázali, že jsou pro sebe jako stvoření. Za nejromantičtější gesto považuje komentář u fotky z letiště, kde se Johan loučil s Aničkou, která odlétala do Ameriky.

 

Anna a Johan
(Foto: Instagram)

 

"Včera bylo veliký loučení. Ptali jste se: co já na to? / jestli mi to vadí? Tohle je moje odpověď. Za prvý: obdivuju lidi, který o věcech nejenom sní, ale mají i odvahu to fakt udělat. Jedině tak, podle mě, se v životě můžou dít opravdový zázraky. Za druhý: Obdivuju, mít v 19ti letech našetřený peníze a ty pak investovat do zlepšení svých schopností (v tomhle případě herectví a angličtina) A za třetí: jet tam jako slečna na vlastní pěst, to je strop," napsal Johan k fotce na Instagramu. A my mu za tohle dojemné vyjádření tleskáme.


ČTĚTE TAKÉ:

Tipy na knížky pro beznadějné romantičky
Nejlepší vůně jara: Smyslná romantika, ze které vyzařují hravost a naděje
10 romantických filmů pro dlouhé večery


Kao a Jirka
Jirka Král je úspěšný youtuber, který při hledání nové lásky neopustil blogerské-youtuberské vody. A byl úspěšný! Našel si krásnou blogerku Kao. Otázkou je, jak dlouho už tahle dvojka tvoří pár. Oficiálně spolu příliš dlouho nejsou, ale i za tak krátkou chvíli stihli navštívit Miami a užít i pár týdnů za oceánem. Z cesty natočil Jirka vlog, a my podle něho soudíme, že jde opravdu o velikou lásku. To dokazuje i fotka z prvního máje. No prostě do-ko-na-lost!

 

Kao a Jirka
(Foto: Instagram)


Diana a Adam
Adam Mišík už nějaký ten pátek randí s modelkou Dianou Kratochvílovou. Tenhle páreček je opravdu rozlítaný, a to doslova. Adam stále cestuje mezi Prahou a Los Angeles a Diana je ve své profesi tak úspěšná, že fotí po celém světě. O to víc si však užívají společné chvilky, kterých zřejmě není mnoho. Naštěstí (pro nás) tyhle chvilky zaznamenávají na Instagram a jiné sociální sítě, a tak se můžeme kochat nádherným párem, který působí opravdu světově.

 

Adam a Diana
(Foto: Instagram)

 

Koho na Instagramu sleduješ ty a kdo je ti inspirací a důkazem toho, že pravá láska existuje?1 hlasů
Vaše hodnocení