Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Adam Mišík má novou píseň a klip s názvem Démoni. Nikomu nemohlo uniknout, že jeho tvorba se dost posunula. Proč, co ho tak změnilo? Během jak krátké doby video zvládli natočit? Co připravuje dál? A co na obrat v jeho díle říká jeho maminka, která...

ROZHOVOR: Adam Mišík o Démonech, připravované desce i vztazích

Adam Mišík: Přítelkyně má stále nějaké připomínky - 1
zdroj: Herminapress.cz Adam Mišík: Přítelkyně má stále nějaké připomínky - 1
aktualizováno 26.04.2019, 00:00 | 26.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Adam Mišík má novou píseň a klip s názvem Démoni. Nikomu nemohlo uniknout, že jeho tvorba se dost posunula. Proč, co ho tak změnilo? Během jak krátké doby video zvládli natočit? Co připravuje dál? A co na obrat v jeho díle říká jeho maminka, která byla na promítání spolu s jeho sestrou přítomna také?

Poněkud temnější a dobrými i špatnými emocemi nabitý videoklip režíroval Petr Simon. Adam zde pokračoval také ve spolupráci s producenty Marcelem Procházkou a Ondřejem Fiedlerem, se kterými se potkal už při tvorbě klipu V Tobě. S výsledkem natáčení byl Mišík junior nadmíru spokojený. A co nám o tom řekl on sám?


Píseň a klip je o dvou lidech, kteří se nedokážou ve vztahu posunout dál. Co vás k jejímu sepsání inspirovalo, promítla se do toho nějaká vaše vlastní zkušenost?


Ano, měl jsem vztah, který nebyl úplně ideální, a tak jsem se z toho musel tímto způsobem vypsat. Úplně mě to k napsání Démonů vyhecovalo. Šlo tedy o reakci na průběh tohoto vztahu, když jsme se s expřítelkyní rozešli, tak všechno zapadlo do sebe a inspirace pro novou píseň byla na světě. Protože mě ten vztah dost poznamenal a trochu změnil, tak je ten klip jiný než všechny ty předchozí.

 

Měl jste nápad na píseň a klip v hlavě už dlouho, nebo to všechno bylo spontánní?


Šlo o velmi spontánní nápad, celé jsem to vymyslel asi za pouhých dvacet minut. Vlastně jsem takhle zrealizoval a převedl do písně úplně prvotní myšlenku, která mě napadla. Vize, podle které jsme pak vymýšleli klip, mě napadla zároveň s tou písničkou, šlo to jedno s druhým. Celé jsme to pak vlastně natočili jen během dvou dnů.

 

Adam Mišík
(Foto: Archiv firem)


Jaké jste měl pocity po tom, co jste klip uvedl veřejně?


Určitě se na to dívám jinýma očima než ostatní lidé, kteří to dnes viděli úplně poprvé. Ale mám z toho opravdu radost a jsem nadšený. Dřív než fanoušci to samozřejmě několikrát viděl ještě můj realizační tým.


Už máte nějaké nápady na další písně a budou podobné jako Démoni, nebo zase úplně jiné?


Připravuju celou desku, takže další písně budou určitě následovat. Celé to bude stejně jako Démoni takové temnější a dospělejší. Ale pořád jsem to já, takže to nebude úplně skok jinam, ale bude z toho cítit ta životní zkušenost.


Zpíváte česky, přestože část vaší rodiny žije v Americe. Budete někdy zpívat třeba i v angličtině?


Já bych i rád, angličtinu vnímám stejně jako češtinu, je to můj druhý jazyk. Takže zpívat v ní by bylo určitě fajn, ale na druhou stranu takhle tady mým písničkám lidé rozumí mnohem víc.


V minulosti jste v několika rozhovorech řekl, že by vám v mladém věku nevadila svatba. Vnímáte to stejně i po tom rozchodu, který vás vyhecoval k Démonům?


Kdyby do mého života někdo přišel, tak ano. Zatím tu ale není nikdo, s kým bych do toho chtěl skočit takhle po hlavě. Takže nad tím teď takhle vůbec nepřemýšlím, musí přijít ten správný čas. Potřebuju, aby se po tom rozchodu moje duše ještě trochu zahojila. Pak se tomu nebudu bránit, jsem spontánní a nad těmihle věcmi člověk nesmí zase tak moc přemýšlet.

 


Mezi účastníky promítání se objevila také Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová, o které se teď často mluví jako o údajné Adamově nové partnerce. Sám Mišík to ale okomentoval slovy: "Vídáme se, ale že bych teď měl vyloženě vztah, tak to ne."

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo je nová Miss Denisa Spergerová?
10. ročník Miss Czech Republic má svou vítězku: Luxusní výhru si ale moc neužije
Show Mikolase Josefa: Skvělé světelné efekty, baletky, blýskavé kostýmy

 
Na představení klipu přišla i Adamova maminka Eva Mišíková. Uvedla, že syn jí klip přednostně ukázal už doma na počítači, ještě když byl nesestříhaný. Vidět to takhle na velké obrazovce ale bylo určitě jiné.


"Původně jsem se bála, že to celé bude ještě mnohem drsnější," komentovala výsledek. Hodně se jí totiž líbily Adamovy dřívější klipy, které byly spíš jemnějšího rázu. Jejím favoritem byl třeba klip Tvoje světy, kde si Adam Mišík zahrál spolu se Sárou Sandevou.

 

Adam Mišík a Miley Cyrus - 4
(Foto: Profimedia)


Adamův předposlední klip V Tobě nasbíral na YouTube dohromady přes osm set tisíc přehrání. Démoni se zatím blíží ke tři sta tisícům a uvidíme, o kolik toto číslo do vydání další písně ještě stoupne.0 hlasů
Vaše hodnocení