Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mikolas Josef má za sebou svůj úplně první koncert a vůbec se ho nebál udělat ve velkém stylu. Zapojil africké vokály, talentované tanečníky a využil spoustu světelných efektů. Na tento koncert prý čekal devět let, můžeme se tedy těšit na další ne...

Mikolas Josef: Jaký bude jeho další koncert a proč miluje Afriku? ROZHOVOR

mikolas josef
zdroj: Profimedia mikolas josef
aktualizováno 28.04.2019, 00:00 | 28.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Mikolas Josef má za sebou svůj úplně první koncert a vůbec se ho nebál udělat ve velkém stylu. Zapojil africké vokály, talentované tanečníky a využil spoustu světelných efektů. Na tento koncert prý čekal devět let, můžeme se tedy těšit na další nebo šlo o jednorázovou záležitost?

Na událost se přišly podívat stovky Mikolasových fanoušků a také nemálo známých osobností jako třeba Monika Bagárová. Zazněly nejznámější skladby Lie To Me, Me gusta a také novinka Abu Dhabi. Mikolas Josef s vybělenými vlasy sršel energií a všem rozdával úsměvy. Jak svůj koncert vnímá, proč vystoupili Afričané a kvůli čemu jsou jeho písně známé až na Filipínách?


Ve Foru Karlín jste sklidil obrovský úspěch, jak jste si svůj první koncert koncert užil vy sám?


Užil jsem si ho asi tak moc, jak si umělec může svůj první koncert vůbec užít. A zvlášť když ho udělá ve Foru Karlín, což není až tak časté. A ještě ke všemu, když ho vyprodá! Takže jsem maximálně spokojený a se všemi těmi, kteří přišli, jsem si ten večer užil na sto procent.

 

mikolas josef
(Foto: Profimedia)


Váš první koncert vás stál spoustu času a příprav, plánujete tedy i další koncerty nebo toho zatím bylo až až?


Určitě plánuju další koncerty a i ty, co přijdou po tomhle, chci rozhodně dělat ve stejném nebo aspoň podobném stylu.


Celý ten první koncert se vlastně nesl v takovém africkém duchu, proč jste zvolil zrovna tento způsob?


Kombinovat hip hop a Afričany, respektive africké vokály, mi nepřijde moc okoukané. U nás se to moc nevidí, lidé to neznají a navíc je to něco, co jsem chtěl vždycky dělat. Myslím si, že když se někdo z Afriky objeví na pódiu, tak to rázem změní energii v celém sále. Nechci jmenovat, ale oni všichni v sobě mají opravdu úžasnou sílu, kterou dokážou předat i tomu publiku.


ČTĚTE TAKÉ:

Zpěvák Mikolas Josef, sám sobě producentem ROZHOVOR
Show Mikolase Josefa: Skvělé světelné efekty, baletky, blýskavé kostýmy
ROZHOVOR: Instagramový král Leoš Mareš prozradil, kdo ho na sociálních inspiruje!


Jaká je podle vás věková skupina, na kterou se nejvíc zaměřujete?


Nepřijdu si jako někdo, koho poslouchá jen určitá věková skupina. Myslím si, že dělat hudbu není o věkových skupinách, ale že si mé písně najdou příznivce všude a mezi všemi. Doufám, že to, co dělám, si ráda poslechne třeba také moje babička.


Vaše rodina se vlastně nenachází jen v Čechách, kde všude tedy máte kořeny?


Mám příbuzné po celém světě, částečně i ve Spojených státech. Nějaké neteře mám také dokonce až na Filipínách. Takže jsem rád, když si moje písně pustí a poslechnou i tam.

 0 hlasů
Vaše hodnocení