Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad všechny nastávající nevěsty řeší, jak bude vypadat jejich svatební dort. Přeci jenom jde o první sladkost, kterou novomanželé ochutnají. Mnohé nevěsty vsází na marcipán, jiné dávají přednost moderním piškotovým dortům. Princ Harry s Meghan op...

ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

Princ Harry a Meghan Markle
zdroj: Profimedia Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 11.12.2017, 00:00 | 11.12.2017, 00:00 | DyA

Snad všechny nastávající nevěsty řeší, jak bude vypadat jejich svatební dort. Přeci jenom jde o první sladkost, kterou novomanželé ochutnají. Mnohé nevěsty vsází na marcipán, jiné dávají přednost moderním piškotovým dortům. Princ Harry s Meghan opět porušili zajeté tradice, a rozhodli se pro banánový dort. Co je k tomuto vedlo?

Mohlo by se zdát, že na královském dvoře máme dva rebely. Meghan nám už několikrát dokázala, že rozhodně nepatří mezi tradiční nastávající manželky. Nejen, že si zahrála ve slavném seriálu, ale také už byla jednou vdaná. Tentokrát se však jedná o menší prohřešek, a to o příchuť dortu. Podle tradice se na královské svatbě podává ovocný dort, často s jahodami nebo citronem. Harry s Meghan se však rozhodli, že tradiční ovoce nezvolí a upřednostnili exotické banány.


ČTĚTE TAKÉ:

Vše, co jste chtěli vědět o zásnubách PRINCE HARRYHO S MEGHAN
Unikátní fotografie po 100 letech! Tři generace královské rodiny!
Sladký a skromný! O co si malý George napsal k Vánocům?

 

„Bude to první královský svatební dort vyrobený z banánů,“ řekl zdroj blízký královské rodině pro The Daily Telegraph. Důvod tohoto výběru je naprosto jednoduchý. Harry prý miluje cokoliv z banánů. Nejde však jenom o Harryho vytříbené chutě, ale především o odkaz na jeho vztah s Meghan. Ta na svém Instagramu sdílela fotku rozkošných bananů jenom chvilku po tom, co se s Harrym dali dohromady. Už to tak vypadá, že symbol banánů je pro oba dva nesmírně důležitý.

 

Meghan
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení