Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je tu další díl našeho speciálu pro všechny fanoušky SuperStar a originální módy. Na koho se fashion blogerka Ina T. zaměřila tentokrát?

SUPERSTAR FASHION SPECIÁL: Co by finalistům oblékla blogerka Ina T.?

1
zdroj: Krásná.cz 1
aktualizováno 25.11.2015, 00:00 | 25.11.2015, 00:00 | Blogerka Ina T. pro Krasna.cz

Je tu další díl našeho speciálu pro všechny fanoušky SuperStar a originální módy. Na koho se fashion blogerka Ina T. zaměřila tentokrát?

V minulém díle se Ina rozhodla vybrat outfity pro Emmu Drobnou a Dalibora Slepčíka. Její styling si můžeš připomenout v tomto článku.

Máme za sebou 4.kolo Superstar, tentokrát v tématu legendárních písní.

Každý soutěžící stihl zazpívat dvě písně. V první se snažil co nejvíce podobat legendárnímu interpretovi, takže tento outfit hodnotit nebudu. Podíváme se tedy na styling k druhým písním. V tomto kole vypadly dvě dívky, proto se podíváme na to, jak je stylisté při jejich posledním vystoupení v soutěži oblékli.

O Veronice Danišové se píše jako o dívce, která za celou historii soutěže nejvíce zhubla.

Veronika Danišová
(Foto: TV Nova)

I já jsem její úsilí chválila, bohužel jen její snaha nestačí a je potřeba postavě pomoci i vhodným oblečením. Moc se mi líbí rolák se sukní i náhrdelníkem. Jedná se o vyváženou kombinaci objemné spodní části a subtilního vršku. Sukně s motivy připomínající gotické sakrální portréty drží perfektně tvar a je moc pěkným kouskem. Bohužel tím, že ji má Veronika vysoko v pase, se opticky zkrátil trup a délka není vhodná pro její nohy. Sukně měla být v tom případě větsí, aby seděla níže v pase a zároveň zakryla stehna. Náhrdelník k celkovému looku perfektně seděl. I když to nebylo dokonalé, a pro Verčinu postavu vhodné, chválím výběr jedtlivých kousků a jejich vzájemnou kombinace. Takto sestavený look na večerní vystoupení (po odstranění nedostatků) by mi na zpěvačce vyhovoval.

SuperStar 2015 - Sabina Slepčíková
(Foto: TV Nova)

Sabina Slepčíková podle mnohých měla vypadnout už dávno. Všimla jsem si, že se na pódiu nikdy necítila úplně sebejistě, což je ale při vystoupení před tak velkým publikem, při malých zkušenostech, (navíc v tv) pochopitelné. Neviděla jsem v ní hvězdu, která by stála o všechno, co vítězství v soutěži přináší. Můj pocit z ní podpořily i outfity, které oblékala. Je samozřejmě nasnadě, co je volba stylisty a kdy se snaží naplnit představu soutěžícího. Podle opakovaného tématu letních jednoduchých šatiček si ale myslím, že to je styl, který Sabině osobně vyhovoval. I když ani poslední volba šatů nebyla nějakým viditelným přešlapem, hodila by se spíše do parku na pěkný piknik. Na takových šatech se toho nedá příliš zkazit, snad jen opětovná přehnaná kombinace doplňků. Pokud si vezmete náhrdelník, naušnice, náramek a pásek, můžete se být jistí, že lidé kolem vás nebudou vědět kam s očima a co sledovat dříve.

Nejjednoduší je ozdobit doplňky části těla, které jsou od sebe nejvzdálenější. Tím zamezíte těkavým pohledům od jednoho šperku k druhému, když jsou příliš blízko sebe.

Škoda že ze Sabiny neudělala stylistka někdy Famme Fatale,
aby mohla využít svoji ženskou sílu.

Vzhledem k tomu, že obě dívky vypadly, mnou navržené outfity na další kolo jsou pro kluky.

Mrkněte na outfity pro Šťěpána a Pavola.

Pavol Kovaliček

2
(Foto: TV Nova)

Pro Pavola jsem zvolila outfit v odstínech šedé, i s jeho oblíbenou vestou, tentokrát ale v kombinaci s košilí. Na výběr má dvoje boty. Tenisky vytvoří pohodovější look a na bílé oxfordky s barevnou podrážkou to chce zase více odvahy. Pavlovi moc slušely vyčesané vlasy při písni od Jon Bon Jovi, a bylo by fajn, kdyby je takto nosil více. Šátek jako doplněk si může zavázat k pasu kalhot, jako to nosili rockeři v 90.letech.

4
(Foto: oficiální zdroj)


Gant Man Šedá vesta, 10799 Kč, po slevě 7559 Kč
Seidensticker Šedá košile, 899 Kč, po slevě 599 Kč
Gant Man šedá mikina, 3799 Kč, po slevě 2659 Kč
Levis šedé džíny, 2599 Kč, po slevě 1799 Kč
Deliberti Pánské Antony Miles, 4250 Kč, po slevě 2125 Kč
Nike Šedé pánské tenisky, 3190 Kč, po slevě 2220 Kč
Claire's Šátek, 129 Kč, po slevě 99 Kč
TCCS Clinique pánská sada, 1390 Kč, po slevě 973 Kč

Štěpán Urban

3
(Foto: TV Nova)

Štěpánovi jsem vybrala mladistvý outfit v odstínu vínové. Bunda inspirovaná školními týmovými bundami z Usa, je typická pro preppy styl a sluší snad každému. Boty jsem místo tenisek zvolila trošku formálnější. Jedná se o kožené derby boty, které chlapeckému looku dodají dospělejší dojem. Ohrnuté džíny dají botám pěkně vyniknout a vínová čepice může být zajimavým doplňkem.

5
(Foto: oficiální zdroj)

 

FANN Armani Code Ice, 2107 Kč, po slevě 1369 Kč
Levis pásek, 899 Kč, po slevě 299 Kč
Klenoty Aurum pánský náramek, 4970 Kč, po slevě 2982 Kč
Levis pánské modré džíny, 2499 Kč, po slevě 1699 Kč
Timeout vínová mikina, 1399 Kč, po slevě 699 Kč
S. Oliver šedé pánské triko, 549 Kč, po slevě 379 Kč
Mustang čepice, 560 Kč, po slevě 390 Kč
ara pánské hnědé kožené boty, 2490 Kč, po slevě 1740 Kč18 hlasů
Vaše hodnocení