Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedávné podání rozvodu Kim Kardashian a Krise Humphriese, jejichž manželství tak vydrželo jen 72 dní, vyvolalo debaty o podobných krátkodobých svazcích. Je to sice těžko uvěřitelné, ale jejich případ není ani zdaleka nejkratším manželstvím veřejně...

Tipni si, jak „dlouhé“ bylo nejkratší manželství celebrit

aktualizováno 08.11.2011, 00:00 | 08.11.2011, 00:00 | Korzo / pel

Nedávné podání rozvodu Kim Kardashian a Krise Humphriese, jejichž manželství tak vydrželo jen 72 dní, vyvolalo debaty o podobných krátkodobých svazcích. Je to sice těžko uvěřitelné, ale jejich případ není ani zdaleka nejkratším manželstvím veřejně známých osobností.

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez si v roce 2001 vzala jednoho z tanečníků ze své doprovodné skupiny, Crise Judda. Jejich manželství trvalo osm měsíců, ale skončilo bez hádek společnou dohodou.

 

Lisa Marie Presley si v roce 2002 vzala herce Nicolase Cage. Už v době krátkých zásnub se spekulovalo, že Lisa během hádky hodila zásnubní prsten přes palubu. Manželství, uzavřené tajně na Havaji, vydrželo jen 108 dní. Dcera Elvise Presleyho o tom později řekla: „Je mi z toho smutno, ale vůbec jsme se neměli brát. Byla to velká chyba.“

 

Modelka a herečka Carmen Electra se vdala v roce 1998 za basketbalistu Dennise Rodmana a evidentně si nebyla svou volbou jistá. Žádost o rozvod podali po devíti dnech. Pak se smířili, znovu se vzali... a podruhé se rozvedli po šesti měsících.

 

Zpěvačka Britney Spears si v roce 2004 vzala Jasona Alexandera, kamaráda z dětství. Brali se sice v populární Bílé kapli v Las Vegas, ale štěstí jim to nepřineslo. O zrušení sňatku Britney požádala už po 55 hodinách.

 

Držitelkou rekordu je však nejspíše modelka Robin Givens, bývalá žena boxera Mika Tysona. V roce 1997 si podle informací serveru SCOOP vzala svého učitele tenisu Svetozara Marinkoviče. Novomanželé se rozešli ještě o svatebním dnu. Většinou se uvádí, že svazek trval jeden den, ale zklamaný ženich později přiznal, že manželství skončilo po pouhých sedmi minutách.
 4 hlasů
Vaše hodnocení