Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Studené teploty stále ještě přetrvávají, a tak se většinou nezdržujeme dlouho venku. Máš proto během odpoledne hotové úkoly do školy a nevíš, na co by ses večer podívala? The Big Bang Theory nebo How I Met Your Mother už nejspíš znáš, ale v násled...

Tipy na seriály, které určitě nesmíš přehlédnout!

Pretty Little Liars
Pretty Little Liars
aktualizováno 22.01.2014, 00:00 | 22.01.2014, 00:00 | Artemis

Studené teploty stále ještě přetrvávají, a tak se většinou nezdržujeme dlouho venku. Máš proto během odpoledne hotové úkoly do školy a nevíš, na co by ses večer podívala? The Big Bang Theory nebo How I Met Your Mother už nejspíš znáš, ale v následujícím článku najdeš několik tipů na ne tolik známé seriály, které tě během prvních pár minut vtáhnou do děje:

Glee
Tento seriál je v USA velmi populární, ale do Česka ještě tolik neproniknl. Myslím si, že to je opravdu škoda, protože Glee je jedním ze seriálů, které tě během prvního dílu vtáhnou do děje a rozhodně se při jejich sledování člověk nenudí. Pokud tě navíc baví hudba, určitě se na něj musíš podívat, protože je o školním sboru na střední škole v Ohiu a v každé epizodě uvidíš zpracování nejméně pěti písniček a úžasné choreografie. Školáci a školačky ze střední školy však neřeší jen školní sbor, ale i své lásky, rodinu, kamarády a další problémy. Rozhodně doporučuju všem teenagerům!

 

The OC/ O.C. California
Tento seriál se odehrává na západním pobřeží Ameriky v pobřežním městečku bohatých a snobských lidí. Když je Ryan zadržen při krádeži auta se svým bratrem, je mu přidělen veřejný obhájce Sandy. Ryanova matka svého syna vyhodí z domova, a protože Sandymu připomíná jeho samého v mládí, rozhodne se mu pomoci a vezme ho k sobě domů. Sandy má syna Setha, se kterým se Ryan brzy skamarádí. Děti bohatých rodičů z Newportu pořádájí neustále párty na pláži a jiné večírky, které Ryan nikdy předtím nezažil, ale pomalu si nachází kamarády a získává pozornost dívky Marissy. Seriál je jak vtipný, tak napínavý a pokud jste ho ještě nezhlédli, rozhodně se do toho ihned pusťte!

 

Gilmore Girls/ Gilmorova děvčata
Rory a její matka Lorelei jsou nejlepší kamarádky, které spolu prožívají své lásky, pády i úspěchy. Tento americký seriál vypráví o jejich pestrých životech, o Lorelei, která neustále srší optimismem a ironií, i o Rory, která se vždy chová „rozumněji“ než její matka, ale i tak se jí občas povede spadnout do pěkných průšvihů. Celých sedm řad mě neskutečně bavilo, dialogy jsou v tomto seriálu naprosto dokonalé a není o ně v žádném díle nouze, protože to je neskutečně ukecaný a vtipný seriál.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Upíří deníky: Co nás čeká tento týden?
Takhle se točil Gympl: Fotky ze zákulisí, které jsme neměli vidět!

 

Pretty Little Liars/ Prolhané krásky
Strašidelný a tajemný seriál, ve kterém však nechybí jak romantika, tak ani vtip. Aria, Emily, Spencer, Hanna a Alison byly nejlepší kamarádky, dokud Alison jedné noci nezmizela a rok poté čtyři dívky nezačaly dostávat zprávy s podivným obsahem, který často mohla vědět jen Alison. Kdo se za těmi zprávami a všemi propletenými tajemstvími skrývá? 
Myslím si, že i přestože je tento seriál dost nereálný, tak má své kouzlo a člověk se na něj prostě nemůže přestat koukat, protože člověka ihned pohltí.

 

Merlin
Seriál trochu jiného rázu - z dob mýtů o králi Artušovi. Merlin, mladý muž, co právě přijel na hrad, kde vládne Uther, otec Artuše, zjistí, že má kouzelné schopnosti, které jsou však v království zakázané, a tak to musí tajit. Stane se Artušovým panošem a pomalu si tito dva k sobě staví cestu. V každém, vždy jak napínavém, tak i vtipném, díle tohoto seriálu s nimi máte šanci prožít některé z jejich úžasných dobrodružství. Rozhodně nechybí napjetí, láska, tajemství, dobrodružství, magie, zdánlivě nerozuzlitelné zápletky a vtip!

 2 hlasů
Vaše hodnocení