Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stát se nejznámější herečkou planety chce nejen notnou dávku talentu, ale i pořádný kus štěstí. Své o tom ví i tato celebrita, která si sice nikdy nestřihla hlavní roli v celovečerním filmu, ale přesto ji zná snad každý člověk, který sleduje dění ...

Uhodneš, kdo to je? Takhle vypadala NEJZNÁMĚJŠÍ HEREČKA současnosti v dětství

Meghan Markle
zdroj: Profimedia Meghan Markle
aktualizováno 23.05.2018, 00:00 | 23.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Stát se nejznámější herečkou planety chce nejen notnou dávku talentu, ale i pořádný kus štěstí. Své o tom ví i tato celebrita, která si sice nikdy nestřihla hlavní roli v celovečerním filmu, ale přesto ji zná snad každý člověk, který sleduje dění ve společnosti.

Řeč je samozřejmě o Meghan Markle, která bezpochyby patří  mezi nejznámější herečky světa. Velkou zásluhy na tom má i veselka s princem Harrym, díky které se Meghan stala miláčkem Velké Británie. I když Meghan pověsila hereckou profesi na hřebík, nesmíme zapomenout na její účinkování v seriálu Kravaťáci. Tam předvedla, že hraní zvládá na jedničku s hvězdičkou. Jenom si vzpomeňme na legendární scénu s jejím hereckým kolegou Patrickem J. Adamsem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle
Co hvězdy prozradily o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ aneb Jaké datum je pro veselku ideální?
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?

 

Možná tě překvapí, že tato kráska stála před kamerou už ve svých jedenácti letech. Konkrétně se objevila v diskusním pořadu, kde vytýkala značce Ivory, že s produktem na mytí nádobí zmiňuje pouze ženy. Na základě Meghanina dopisu byla reklama změněna. Tento dopis však vzbudil zájem médií, a tak se Meghan v televizním pořadu rozpovídala o rovnoprávnosti žen. A právě odtud pochází fotografie jedenáctileté Meghan, která v tu dobu asi ani netušila, že se z ní za pětadvacet let stane vévodkyně ze Sussexu.

 

Meghan Markle
(Foto: Profimedia)

 1 hlasů
Vaše hodnocení