Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jako každý rok studenti píseckých filmových škol pořádají Mezinárodní festival studentských filmů a letošní ročník bude opravdu nabitý. Minulý rok studenti ukázali, jak moc žerou film a letos nám všem chtějí připomenout, že svět je pro ně “PROSTOR...

Velká filmová sláva odstartuje v Písku. Přijďte se podívat také

MFSF Písek
zdroj: TN.cz MFSF Písek
aktualizováno 11.10.2016, 15:34 | 11.10.2016, 15:34 | TN.cz

Jako každý rok studenti píseckých filmových škol pořádají Mezinárodní festival studentských filmů a letošní ročník bude opravdu nabitý. Minulý rok studenti ukázali, jak moc "žerou film" a letos nám všem chtějí připomenout, že svět je pro ně “PROSTOR PLNÝ MOŽNOSTÍ”. Festival se koná od 21. do 23. října 2016. Hlavním mediálním partnerem je TV Nova.

Festival pro Vás připravují studenti obou píseckých filmových škol, program ale potěší návštěvníky všech věkových kategorií.Do soutěže se k nám sletěly stovky filmů z celého světa. Hodnotit je bude mezinárodní porota, ve které například zasedne výherkyně minulého ročníku Hajni Kis z Maďarska, Carol Ann Poole z Anglie, Jiří Sádek, režisér a absolvent FAMO v Písku, nebo režisér Vlad Lanné.

 

MFSF Písek - program
(Foto: TN.cz)


První den návštěvníky čeká slavnostní zahájení v kině Portyč a hned poté promítání nejlepších snímků Noci filmových nadějí, které s sebou přinese náš letošní hlavní mediální partner, TV Nova.


Tyto snímky bude hodnotit porota složená z osobností jako je režisér a herec Jakub Kohák, autor vizuálních efektů Pavel Karcele, herečka Patricie Solaříková, zpěvák a herec Tomáš Klus a hudební skladatel, Varhan Orchestrovič Bauer.
Filmový festival v Písku, to ale nejsou jen filmy.


Připravujeme pro Vás bohatý doprovodný program. Letošní soundtrack vytvoří mladá indie-rocková kapela I love you Honey Bunny, karlovarská partička The fellas a šikovný hudebník, producent a DJ, Kapitán Demo. I letos se můžete těšit na řadu zajímavých workshopů.


Lístky a akreditace bude možné zakoupit na webových stránkách www.centrumkultury.cz, v době konání festivalu pak přímo v kině Portyč, nebo v kanceláři Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku.


Akreditace Vás neopravňuje pouze ke vstupu na veškerý festivalový program, navíc se s ní budete moci zúčastnit speciálních akcí a slev! Například si v pátek a v sobotu budete moci užít jízdu po vozítku Segway zdarma! A až s ní skončíte, zajděte se občerstvit do kavárny Až na půdu s deseti procentní slevou!

 

MFSF Písek
(Foto: TN.cz)


Se zakoupenou akreditací se také nově můžete zapojit do soutěže o grafický monitor CS2420 značky EIZO v celkové hodnotě 19 290 korun! Také díky ní budete moci využívat různých výhod v píseckých podnicích, jako je například kavárna Až na půdu, Kantýna Písek, McDonald’s a nebo lezecké centrum LezeTop!


Cena akreditace na celou dobu festivalu je 200 korun, pro osoby starší 60 let pak pouhých 100 korun.
PROSTOR PLNÝ MOŽNOSTÍ se neotevírá jen pro studenty. Otevírá se pro všechny!

Těšíme se, až se v něm s Vámi potkáme!


Více informací najdete na www.filmfestpisek.cz!
 0 hlasů
Vaše hodnocení