Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už jsme chtěli přestat věřit na pohádkové prince, ale vtom přišel Leoš Mareš a dokázal nám, že gentlemani ještě nevymřeli. Řeč je samozřejmě o Leošově lásce k půvabné Monice, kterou si vzal za svou ženu v únoru letošního roku. Co o jejich vztahu v...

Vše, co jste chtěli vědět o lásce mezi Leošem a Monikou!

Leoš Mareš
zdroj: TV Nova Leoš Mareš
aktualizováno 13.05.2018, 00:29 | 13.05.2018, 00:29 | Krásná.cz

Už jsme chtěli přestat věřit na pohádkové prince, ale vtom přišel Leoš Mareš a dokázal nám, že gentlemani ještě nevymřeli. Řeč je samozřejmě o Leošově lásce k půvabné Monice, kterou si vzal za svou ženu v únoru letošního roku. Co o jejich vztahu vlastně víme?

Říká se, že láska přijde v momentě, kdy ji vůbec nečekáte. To zřejmě platí i pro Leoše a Moniku, kteří se seznámili na svatbě společného kamaráda stylisty Filipa Vaňka. Zajímavostí je, že i když se oba pohybují v showbusinessu, nikdy předtím se společně nebavili. Naštěstí ale Amorek svou šanci nepromarnil, a vytasil šípy v ten správný okamžik. Od té chvíle začala jedna velká love story s názvem Leoš a Monika.


Vzhledem k tomu, že Leoš je velký gentleman, už v začátcích vztahu vytáhl Moniku na krásnou dovolenou na Santorini. Následovaly další destinace světa, které tento páreček navštívil. To, že Leoš i Monika milují překvapení a bláznivé nápady, potvrdili v momentě, kdy vyrazili na letiště s tím, že poletí na večeři do kterékoliv evropské destinace. Je náhoda, že na ně vyšlo místo v letadle do města zamilovaných – Paříže?

 

Leoš Mareš
(Foto: Instagram)


ČTĚTE TAKÉ:

To byste neuhodli! Víme, kam vzal Habera Peštovou na první rande
Moderátor SuperStar má nový videoklip! Je lepší než originál?
Na jaký typ letí POROTCI ze SUPERSTAR? Budete se divit

 

Leoš Mareš
(Foto: Instagram)


Jedním z největších highlightů jejich vztahu je kouzelné zasnoubení, které proběhlo v Mariánských Lázních za zvuků písničky od Coldplay. Třešničkou na dortu byl velkolepý ohňostroj, který Leoš pro Moniku připravil. O to větším překvapením bylo, když se pár v únoru potají vzal v litomyšlském kostele. Na svatbě byli přítomní pouze rodiče a svědci. Novomanželé se následně vydali na líbánky do Dubaje, kde si užívali první dny manželství.

 

Leoš Mareš a Moonika Koblížková
(Foto: Profimedia)


To, že si Leoš Moniku hýčká i po svatbě, dokázal v březnu, kdy Monika slavila narozeniny. Leoš pro ni nazpíval Slib, ve kterém jí vyznává svou lásku. No slyšeli jste něco romantičtějšího?

 

 

Doufáme, že to Leošovi a Monice bude stále klapat a hravě zvládnou všechny nástrahy společného života.  0 hlasů
Vaše hodnocení