Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zpěvačka Gabriela Heclová vypouští do světa nový klip k písni Born Again. Prochází v něm reinkarnací.

Youtuberka Gabriela Heclová má nový singl: Neuvěříš, co musela kvůli klipu vytrpět

Gabriela Heclová
zdroj: Facebook official Gabriela Heclová
aktualizováno 04.07.2017, 00:16 | 04.07.2017, 00:16 | Krásná.cz

Zpěvačka Gabriela Heclová vypouští do světa nový klip k písni Born Again. Prochází v něm reinkarnací.

Zpěvačka, herečka a youtuberka Gabriela Heclová představuje nový videoklip ke skladbě Born Again, kterou nazpívala s hudebním triem Golden Cat. Symbolizuje téma znovuzrození – Gabriela v něm prochází proměnou a reinkarnací a na stejné téma odkazují také všechny předměty.


„Natáčení klipu bylo hodně náročné a mrzí mě, že nejvíc dřiny odnesl tanec, který nakonec v klipu zase tolik není. I tak to ale stálo za to a jsem ráda, že výsledek dopadl tak, jak dopadl. Kluci a celý náš team mi byl velkou oporou, a to je asi ten důvod, proč jsem všechno chtěla dát naplno. I když se řeklo, jo tohle by šlo, tenhle záběr berem, zatnula jsem zuby a chtěla jet znova, protože když už, tak na sto procent,“ říká k realizaci videoklipu Gabriela Heclová.Podle tvůrců vznikal videoklip tři dny – první den se natáčely portrétové záběry, druhý den předměty a třetí den taneční záběry. Gabriela měla 14 dní na naučení tanečních kreací, trénovala téměř každý den pod dohledem tanečního choreografa Jakuba Dvořáka.


„Bylo to skvělé natáčení. Gabča všechno úžasně zvládla, ačkoli si za celé natáčení protrpěla hodně perných chvil. Třeba když jsme ji celou namalovali načerno, nemohla skoro vůbec dýchat, natož zpívat. Nebo když v minus pěti stupních tančila v letních šatech v hale, která vůbec nešla vytopit. I když to bylo občas hodně náročné, stále panovala skvělá nálada a všichni jsme to přežili ve zdraví,” říká Patrik Gudev, jeden z režisérů klipu a autorů hudby.


Gabriela Heclová
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ROZHOVOR s youtuberkou Týnuš Třešničkovou o všem, co tě zajímá!
VLOG: České youtuberky vypadají jako...?
Jak to má Veronika Spurná s kluky? ROZHOVOR!


Podle jeho slov předměty při natáčení opravdu hořely, ateliér byl tedy místy plný kouře a štáb měl neustále po ruce hasicí přístroje. „Na lokaci posledního natáčecího dne byla podlaha a prostředí tak chladné, že byl štáb oblečen do zimního oblečení. Gabriela na sobě musela mít téměř celý den lehké letní šaty,“ dodává.


Skladba z produkce tria Golden Cat vznikala více než rok, Gabrielu Heclovou oslovili muzikanti ke spolupráci proto, že je zaujala barva jejího hlasu. Do budoucna plánují vytvořit další společné skladby.0 hlasů
Vaše hodnocení