Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Moderátorka Jasmina Alagič vnesla do hudební soutěže SuperStar šarm i půvab. Tato kráska s bosensko-maďarskými kořeny byla v roce 2009 finalistkou slovenské Miss Universe, a tak se nemůžeme divit, že se vyzná i v oblasti módy a krásy. Najdou se al...

Zaostřeno na módní styl moderátorky SuperStar! Tohle by nosit neměla

Jasmina Alagič
zdroj: TV Nova Jasmina Alagič
aktualizováno 20.05.2018, 00:00 | 20.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Moderátorka Jasmina Alagič vnesla do hudební soutěže SuperStar šarm i půvab. Tato kráska s bosensko-maďarskými kořeny byla v roce 2009 finalistkou slovenské Miss Universe, a tak se nemůžeme divit, že se vyzná i v oblasti módy a krásy. Najdou se ale modely, které Jasmině nelichotí?

Pro české diváky mohla být Jasmina Alagič velkou neznámou. Stačilo ale několik přenosů SuperStar a všichni se přesvědčili o tom, že modelka má talent a moderování jí jde od ruky. Kráska překvapila také svým módním stylem, díky kterému se ihned zařadila mezi nejlépe oblékané celebrity u nás a na Slovensku. Všichni ale víme, že i mistr tesař se někdy utne, a tak nás zajímalo, zda Jasmina při výběru outfitu někdy šlápla vedle.

Jednoduché, ale trendy!
Pokud si nepotrpíte na stylizované outfity, pak rozhodně sáhněte po bílé košili a džínech. Jasmina jasně dokazuje, že tato kombinace je nesmrtelná a vypadá fantasticky. Outfit podtrhnete botami na vyšším podpatku a zajímavou kabelkou. I když je tento outfit jednoduchý, rozhodně mu nemáme co vytknout.

 

Jasmina Alagič - 1
(Foto: Instagram)


Takhle ne!
Na první pohled by se mohlo zdát, že je všechno v pořádku. Trendy klobouček, tričko skvělé barvy i kalhoty vypadají parádně. Jasmině se ale nepovedla volba bot. Respektive sladění bot s kabelkou. Nebylo by od věci, kdyby takto výraznou kabelku doplnila o méně nápadné boty, které by outfitu dodaly na jednoduchosti. Růžová obuv na vyšší platformě zbytečně kazí celkový dojem.

 

Jasmina Alagič - 2
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vše, co jste chtěli vědět o lásce mezi Leošem a Monikou!
To byste neuhodli! Víme, kam vzal Habera Peštovou na první rande
Moderátor SuperStar má nový videoklip! Je lepší než originál?


Úžasné barvy
Na tomto outfitu oceňujeme, že se Jasmina nebála barev! Pravdou zůstává, že málokdo si troufne na široké kalhoty hořčicové barvy. Modelka naštěstí kuráž našla, a tak vznikla tato povedená kombinace. Velkou pochvalu dáváme i za rolák, na kterém je květinový přehoz. Celkově na nás oufit působí jednotně a zároveň neobvykle. 

 

Jasmina Alagič - 3
(Foto: Instagram)

 

Stylová i při sportu
Vypadat během sportu sexy? Ne, to není oxymóron, ale realita v Jasminině podání. Na jejím vysportovaném těle se totiž vyjímá i sportovní oblečení. Nejvíce se nám zalíbila kombinace legín s vyšším pasem a kratší mikinkou. Outfit navíc vypadá velmi pohodlně, což od sportovního oblečení vyžadujeme.

 

Jasmina Alagič - 4
(Foto: Instagram)

 0 hlasů
Vaše hodnocení