Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Díky pěvecké show SuperStar se může ve světě showbusinessu prosadit opravdu každý. Někdo tuto šanci chytí za pačesy a už se jí nevzdá, jiný se nakonec nevyrovná s tíhou popularity a raději se stáhne do ústraní. Představujeme ti vítěze zahraniční v...

Známe FITNU, díky které NEČEKANĚ USPĚLI zahraniční vítězové SuperStar! Neuhodneš, o co se jedná

Superstar
zdroj: Profimedia Superstar
aktualizováno 24.03.2018, 00:45 | 24.03.2018, 00:45 | Krásná.cz

Díky pěvecké show SuperStar se může ve světě showbusinessu prosadit opravdu každý. Někdo tuto šanci chytí za pačesy a už se jí nevzdá, jiný se nakonec nevyrovná s tíhou popularity a raději se stáhne do ústraní. Představujeme ti vítěze zahraniční verze SuperStar, kteří nečekaně zabodovali nejen před porotou, ale i před diváky. O kterých hvězdách mluvíme?

Jejich písničky znáš z rádia i diskoték, čteš s nimi rozhovory a nejnovější hity obsazují první příčky hitparád. Řeč je o vítězích SuperStar, kteří se do povědomí diváků zapsali díky této soutěži, ale rozhodně nešlo o žádné rychlokvašky. Málokdo jim v samotné soutěži dával šanci na úspěch, i přesto ji vyhráli a stále se jim daří.


Z uvaděčky hvězdou světového formátu
Pracovala jako telefonní spojovatelka, roznašečka koktejlů nebo třeba jako uvaděčka v kině. I když Kelly Clarkson milovala zpívání, její kamarádi ji museli dlouho přemlouvat, aby se do hudební soutěže přihlásila. Zprvu nejistá dívka si získala porotce svým úžasným hlasem, díky kterému ve finálovém kole porazila Justina Guarinima. Kelly Clarkson je důkazem toho, že i bez hodin zpěvu či jiné hudební edukace lze v SuperStar uspět.

 

Kelly Clarkson - 2
(Foto: Profimedia)


Zažila sexuální útok, přesto se nevzdala!
Legendární porotce Simon Cowell jí řekl, že je nejlepší zpěvačkou v historii všech hudebních soutěží Idol. Jenže než se k této chvále Fantasia Monique Barrino prokousala, musela se vyrovnat s náročnou etapou, která ji potkala během dospívání. Fantasia si prošla sexuálním útokem, kvůli kterému odešla ze střední školy, a dlouhou dobu jí trvalo, než se z tohoto hrůzostrašného zážitku dokázala oklepat. Naštěstí se Fantasia nevzdala a rozhodla se, že všem dokáže, jak výborně zpívá. Už od prvních kol soutěže bylo jasné, že Fantasia má našlápnuto k vítězství. Tuto domněnku potvrdila, a dnes má na kontě dvě desky. Mimo jiné si zahrála i v broadwayském muzikálu The Color Purple.

 

Hvězdy - 2
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak
Kouzlo neúspěchu! Hvězdy, které SuperStar nevyhrály, ale přesto boří hitparády
Který fešák ze SuperStar si získal tvé srdce? VELKÁ ANKETA

 
Nestyděl se za svou sexuální orientaci

Pokud bychom měli jmenovat jednoho z největších dříčů, který na své hudební kariéře makal už od dětství, pak bychom rozhodně neměli zapomenout na Adama Lamberta. Už jako malý chlapec hrál v několika divadelních představeních, navštěvoval hodiny zpěvu a vystupoval jako zpěvák se školní jazzovou skupinou. Vzhledem k tomu, že ho láska k hudbě neopouštěla, rozhodl se, že zkusí štěstí v americké obdobě SuperStar – American Idol. V soutěži se dokázal prosadit a jeho hudební vystoupení sklízely velké ovace. Během soutěže byl konfrontován fotkami, na kterých se líbá s jiným mužem. Adam se k celé záležitosti postavil čelem, a potvrdil, že na fotografiích je doopravdy on a že se nemá, za co stydět. I když nakonec skončil na druhém místě, dal ostatním gayům naději, že svou orientaci nemusí tajit.

 

Hvězdy - 3
(Foto: Profimedia)


Na velikosti nezáleží
To, že jde v hudební soutěži především o talent, potvrdila i Michelle McManus. Skotská zpěvačka porotu naprosto okouzlila svým hlasem, který ji poslal až do finálového kola. Bohužel se Michelle musela vyrovnat s kritikou její postavy. Mnoho lidí hovořilo o tom, že Michelle nemůže vyhrát, protože všechny zpěvačky jsou hubené. Naštěstí se dívka nevzdala a ve finále to tak rozjela, že o vítězi bylo rozhodnuto. Její vítězství nese jasné poselství – i když nemáte velikost S, můžete v talentové soutěži obstát. Protože není důležité, jak velké je vaše tělo, ale naopak, jak velký je váš talent!

 

Hvězdy - 4
(Foto: Profimedia)


A co mají všichni společného? Přece to, že se NEVZDALI a ŠLI SI TVRDĚ ZA SVÝM SNEM! I když se s těmito vítězi život nepáral, byli odhodlaní a věřili, že mohou uspět. 0 hlasů
Vaše hodnocení