Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

A je to tu! Dnešním dnem začíná další velká letní soutěž, ve které nám můžeš posílat - podobně jako v minulých letech - ty největší BORCE LÉTA.

BOREC LÉTA 2015: Velká fotosoutěž o MOBILY HTC

Borec léta 2015
zdroj: Krásná.cz Borec léta 2015
aktualizováno 10.08.2015, 16:16 | 03.08.2015, 00:00 | Krásná.cz

A je to tu! Dnešním dnem začíná další velká letní soutěž, ve které nám můžeš posílat - podobně jako v minulých letech - ty největší BORCE LÉTA.

Máš úžasného přítele, fešného bráchu nebo prostě kamaráda, za kterým se každá holka otočí? Chceme ho vidět. ;-) Pošli jeho fotku do velké letní fotosoutěže BOREC LÉTA a příště ho budeš moct fotit na špičkové mobilní telefony HTC. Čti dál a zjisti, jak na to. Možná výhra čeká právě na tebe!

 

Mobilní telefon HTC
(Foto: HTC.com)

 

HLASOVÁNÍ PRO AKTUÁLNÍ KOLO NAJDETE ZDE.

 

Jak soutěžit?

 

Čekají nás celkem tři soutěžní kola, můžeš soutěžit klidně v každém z nich. Stačí poslat fotku, na které bude tvůj kluk, brácha, kamarád - prostě jakýkoli sympaťák, který se s ostatními utká o titul Borce léta.

 

Na e-mail soutez@krasna.cz pošli ve stanovené lhůtě (pro první soutěžní týden nejpozději do 10. 8. do 12:00 hod) svůj vybraný snímek, na kterém bude vyfocen ON. Soutěžní fotka by měla odpovídat tématu soutěže a nesmí mít vulgární nebo jinak nevhodný obsah (u takových fotek si vyhrazujeme právo je ze soutěže vyloučit). K emailu přidej soutěžní heslo BOREC LÉTA. Každý týden můžeš do soutěže zaslat pouze jednu fotku. Fotky samozřejmě mohou posílat i sami kluci.


K zaslané fotografii připoj své jméno a adresu a také informace o tom, kdo je na fotce: jméno, věk, odkud je a zda jde o tvého přítele, kamaráda apod. Soutěž poběží od pondělí 3. srpna po celý srpen, 31. srpna představíme devítku finalistů, kteří se o vaše hlasy budou moct utkat až do 7. září do 12:00.

 

MOHLO BY SE HODIT:

Jak fotit lepší selfie? 9 rad k nezaplacení
Jak ulovit ty nejlepší snímky? 5 tipů pro krásné fotografie z prázdnin
Jak na krásné fotky z dovolené


Zasílání fotografií pro každý týden bude vždy ukončeno následující týden v pondělí ve 12:00, později došlé fotografie budou zařazeny do dalšího soutěžního týdne. V pondělí odpoledne bude na naší facebookové stránce vždy zveřejněno maximálně 10 vybraných soutěžních fotografií, o kterých se bude hlasovat formou lajkování. Hlasování každého týdenního kola bude ukončeno vždy následující pondělí ve 12:00. Poté bude vyhlášena trojice nejúspěšnějších finalistů (dle počtu lajků) a zároveň se v tento den spustí nové soutěžní kolo.

 

Z jednotlivých týdenních kol postoupí vždy tři finalisté do velkého poprázdninového finále. Tři soutěžní týdny, z každého tři fotky s největším počtem hlasů (lajků) - 31. srpna se tato šťastná devítka utká ještě jednou o vaše hlasy a trojice nejlepších z nich, resp. autorky těchto fotografií, se mohou těšit na zaslouženou výhru. Ve finále se sejde 9 soutěžních fotek ze všech kol, které dostaly nejvíce hlasů a které budou soutěžit o titul Borec léta 2015.

 

PŘIPOMEŇ SI:

Kdo se stal Borcem léta 2011

Kdo se stal Borcem léta 2013


Na jaké ceny se můžete těšit?

 

Po třech týdenních kolech přijde velké hlasování o Borec léta 2015. Z týdenních finalistů vyberou svým hlasováním čtenáři a čtenářky celkového vítěze. Autorka fotky, která získá nejvíce hlasů, se bude se moci těšit na smartphone HTC One M8. Soutěžící na druhém a třetím místě od nás získají smartphone HTC Desire 626G.

 

HTC One M8

 

Mobilní telefon HTC
(Foto: HTC.com)

 

• Prémiový design a luxusní kovová konstrukce telefonu, díky níž skvěle padne do ruky.
• Špičkový FullHD Display s živými barvami a skvělou čitelností na slunci.
• Přední HTC BoomSound reproduktory pro hlasitou a čistou reprodukci hudby i filmů.
• UltraPixel fotoaparát, který nezklame ani ve špatných světelných podmínkách, ať už jde o video nebo fotografie.
• HTC BlinkFeed, který vás bude zásobovat nejnovějšími informacemi z médií nebo třeba facebooku.

 

HTC Desire 626G

 

Mobilní telefon HTC
(Foto: HTC.com)

 

Mobilní telefon HTC
(Foto: HTC.com)

 

• Výkonný osmijádrový procesor.
• Stylový barevný design s jedinečnou kompaktní konstrukcí.
• Fotoaparát s rozlišením 13Mpx pro skvělé fotografie a natáčení FullHD videa.
• Možnost používat dvě simkarty.
• Kvalitní 5 palců velký HD display se skvělým obrazem.

 

Ceny do soutěže, mobilní telefony, věnovala společnost HTC.

 

Kompletní pravidla soutěže najdete zde. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaši účast.0 hlasů
Vaše hodnocení