Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Soutěž o kosmetické dárečky s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA.

Soutěž o kosmetické dárečky s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM
zdroj: oficiální zdroj WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM
aktualizováno 25.08.2016, 15:43 | 25.08.2016, 15:43 | Krásná.cz

Soutěž o kosmetické dárečky s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA.

22. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY v poprázdninovém týdnu 9. a 10. září 2016.

 

Pro očekávaných dvacet tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek. Zastoupena bude především kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, přípravky pro wellness a spa (třeba také „domácí lázně“) i mnoho dalšího.

 

Soutěž o kosmetické dárečky s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 9. a 10. září v pražském veletržním areálu v Letňanech, pořádá známý vizážista Pavel Bauer prestižní Mistrovství ČR v make-upu. Jaké je letošní soutěžní téma?


a) Dark Desire
b) Avantgarde
c) Violet revolution

 

Jak soutěžit?

Svoji odpověď zašlete e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 01.09.2016 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Veletrh krásy“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

Co můžete vyhrát?

1. cena KEENWELL - H2O krém 840 Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

2. cena – KEENWELL - H2O krém 840 Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

3. cena – KEENWELL - H2O krém 840 Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

4. cena –BE CHIC – Paleta color matt oční stíny 459 Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

5. cena BE CHIC – Paleta color matt oční stíny 459 Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

6. cena – BE CHIC – Paleta color matt oční stíny 459 Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

7. cena – NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť 409 Kč Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

8. cena – NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť 409 Kč Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

9. cena – NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť 409 Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

10. cena – NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť 409 Kč Kč + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016
 

  

Trend rostoucího zájmu o přírodní přípravky je zřetelný i na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. Stále více vystavovaných výrobků nosí toto označení, ať již se jedná o výrobky založené na tradičních recepturách či výrobky zcela nové. Na veletrhu mohou návštěvníci vyzkoušet tuto kosmetiku od českých výrobců, kteří mnohdy navazují na tradiční receptury našich babiček, stejně tak přibývá stánků s přípravky na bázi olejů a dalších ingrediencí ze zahraniční, ze zemí Afriky (Maroko) či Asie. Tyto přípravky – voňavé olejíčky, séra, parfémy – se návštěvníkům přímo nabízejí k vyzkoušení – jejich aroma má blahodárný vliv na pokožku i psychiku člověka.

 

WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM
(Foto: oficiální zdroj)


Anti-aging péče, péče o nohy, masáže, relaxace i regenerace budou těžištěm programu veletrhu na podiích i na stáncích. Nebude chybět ani prezentace metod alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Návštěvníci se budou moci inspirovat či na vlastní kůži zkusí úžasná kosmetická ošetření, líčení, pěstění obočí, řas, péči o ruce a nohy, aromaterapii, masáže i další alternativní metody péče o zdraví, jež pozitivně ovlivňují fyzickou i duchovní krásu a pohodu.


Trendy v líčení, účesech, odívání – LOOK podzim/zima 2016 uvidíme tradičně v podání vizážistické hvězdy Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, kadeřnických mistrů Dády Kusé, Honzy Hlaváčka, Romany Topinkové, Honzy Špilara a dalších „guru” světa módy.

 

WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM
(Foto: oficiální zdroj)


K zážitkům veletrhu budou rozhodně patřit soutěže: Nejatraktivnější z nich, Mistrovství v make-upu na téma „Violet revolution“ bude mít nádech tajemna a svůdnosti. V jedinečné „life“ soutěži napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2017“ představí čtrnáct finalistů originální nápadité zapletené účesy, které se jistě stanou inspirací pro všechny dlouhovlásky. Opět se uskuteční mistrovství v nail designu, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, soutěž designerů, soutěž krásných těl žen i mužů v tzv. „naturálním fitness“. Produkty mimořádné kvality budou soutěžit o ocenění „high quality product“.


Více na webu: www.WorldOfBeauty.cz a www.BeautyExpo.cz a Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh


Naleznete zde další informace, detailní program i seznam vystavovatelů.

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu krasna.cz s World of Beauty & Spa
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o dárkové sady a vstupenky na World of Beauty & Spa (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 25.08.2016
na internetových stránkách http://krasna.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 01.09.2016 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Veletrh krásy“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://krasna.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno deset (10) výherců, kteří obdrží následující ceny:
1. vylosovaný: KEENWELL - H2O krém + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

2. vylosovaný: KEENWELL - H2O krém + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

3. vylosovaný: KEENWELL - H2O krém + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

4. vylosovaný: BE CHIC – Paleta color matt oční stíny + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

5. vylosovaný: BE CHIC – Paleta color matt oční stíny + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

6. vylosovaný: BE CHIC – Paleta color matt oční stíny + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

7. vylosovaný: NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

8. vylosovaný: NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

9. vylosovaný: NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

10. vylosovaný: NOBILIS TILIA – přírodní kosmetická sada pro citlivou pleť + 4x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016

6. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://krasna.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Ceny budou výhercům zaslány na adresu (bydliště), kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu. Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zaslány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou, není možné je směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. CET 21 si vyhrazuje právo nahradit ceny uvedené v tomto herním řádu jinými cenami obdobného typu a odpovídající hodnoty.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže.
12. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://krasna.cz.


V Praze dne 25.08.2016

___________________________________
Petr Horák, ředitel sekce nových projektů
 0 hlasů
Vaše hodnocení