Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi šťastně zamilovaná a máš po svém boku toho nejúžasnějšího kluka na světě? Tak to gratulujeme. A navíc vás odměníme.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O MOBIL: Hledáme nejkrásnější pár prázdnin

Pár léta
zdroj: Thinkstockphotos Pár léta
aktualizováno 28.06.2016, 16:22 | 27.06.2016, 15:37 | Krásná.cz

Jsi šťastně zamilovaná a máš po svém boku toho nejúžasnějšího kluka na světě? Tak to gratulujeme. A navíc vás odměníme.

Po celý červenec budeme hledat ty nejzamilovanější a nejkrásnější páry, které kolem nás žijí. Máš pocit, že ty a tvůj kluk máte lásky na rozdávání a je to na vás vidět? Tak se přihlaste do naší letní soutěže PÁR LÉTA.


CO MUSÍŠ UDĚLAT

 

Stačí jediné. Vyber z vašich společných fotek tu nejkrásnější a nejzamilovanější a pošli nám ji na soutez@krasna.cz. Rozdáváme tři mobily, takže máš velkou šanci.

 

Výzva samozřejmě platí i pro kluky, kteří se chtějí pochlubit společným snímkem se svou milovanou.

 

Přesný návod:

Úkolem soutěžících bude zaslat v termínu od 27.6.2016 do 24.7.2016 e-mailem na adresu soutez@krasna.cz fotografii na zadané téma.

 

Do předmětu e-mailu je třeba uvést heslo Letní soutěž a do textu e-mailu uvést jméno, příjmení, adresu bydliště, email a kontaktní telefonní číslo soutěžícího.

 

Soutěžící odpovídá za to, že autor soutěžní fotografie a všechny osoby, které budou na této fotografii případně zachycené, se zapojením do soutěže souhlasí.

 

O CO HRAJEME?

 

Ze všech došlých fotek vybereme tři vítězné páry. Soutěžící, kteří tyto fotografie do soutěže zaslali, se stanou výherci soutěže a získají telefon Coolpad Torino S.

 

Coolpad Torino S
(Foto: oficiální zdroj)

 

Výrobce Coolpad přináší na český trh elegantní designový smartphone s LTE, IR portem a ve své cenové třídě překvapivě s čtečkou otisků prstů. Tento týden společnost zahajuje prodej modelu Coolpad Torino S za doporučenou cenu 3 999 Kč. K dispozici je v bílém i zlatém champagne provedení.


Designéři společnosti Coolpad se při návrhu modelu Torino S inspirovali přírodou, především elegantním tvarem říčních oblázků. Telefon je proto navržen s komfortně zakřiveným tělem se soft touch povrchovou úpravou. Stejná filozofie se opakuje i na čelní straně. Zde výrobce použil zakřivené 2,5D krycí sklo displeje, které plynule navazuje na oblý tvar telefonu a dodává mu kompaktní, elegantní vzhled.


Coolpad Torino S je vybaven 4,7 palce velkým HD displejem (1280x720 px) s hustotou pixelů 312,5 bodů na palec. Moderní Dual SIM telefon s podporou LTE je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 410 se čtyřmi jádry taktovanými na 1,2 GHz. Čipová sada dále obsahuje 2 GB RAM a 16 GB interní paměti, kterou je možné rozšířit pomocí Micro SD karty.


Díky příjemné velikosti a ergonomickému designu se snadno ovládá jednou rukou jak displej, tak i čtečka otisků prstů umístěná pod zadním senzorem fotoaparátu. Ta umožňuje každému z až 5 prstů (otisků) přiřadit specifický úkon (odemknout telefon, pořídit selfie, rychle otevřít konkrétní aplikaci…). Čtečka potřebuje pouhé 0,5 vteřiny, než telefon odemkne a 0,24 vteřiny, než pořídí fotografii. Povrch senzoru čtečky byl testován 10 miliony dotyků a umožňuje skenování v jakémkoliv úhlu s přesností 99,9 % včetně vlhkých prstů.


Coolpad Torino S má v pase tenkých 7,9 milimetru. Je vybaven IR portem, který se hodí ve chvíli, kdy chcete ovládat vybavení svého domova z jediného zařízení. Hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 8 Mpx a přední snímač je opatřen senzorem s 5 Mpx. Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop s rozhraním COOL UI 8.0. Kapacita baterie je 1800 mAh a rozměry 139 x 67,8 x 7,9 mm.
 

HERNÍ ŘÁD
Letní soutěže portálu Krásná.cz
__________________________________________________________________________________________

1. Vyhlašovatelem Letní soutěže portálu Krásná.cz (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je agentura Whispr communications s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním, či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude zaslat v termínu od 27.6.2016 do 24.7.2016 e-mailem na adresu soutez@krasna.cz fotografii na zadané téma (dále jen „Soutěžní fotografie“). Bližší požadavky na obsah a formát Soutěžní fotografie budou zveřejněny na stránkách http://www.krasna.cz. Do předmětu e-mailu je třeba uvést heslo „Letní soutěž“ a do textu e-mailu uvést jméno, příjmení, adresu bydliště, email a kontaktní telefonní číslo soutěžícího. Veškeré údaje, kterými se soutěžící identifikuje kdykoliv během Soutěže, musejí být pravdivé, přesné a nezavádějící v žádném směru. Soutěžící odpovídá za to, že autor Soutěžní fotografie a všechny osoby, které budou na této fotografii případně zachycené, se zapojením do Soutěže souhlasí.
4. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry může být jejich jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněny na internetových stránkách http://www.krasna.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání/předání ceny.
5. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jednu (1) Soutěžní fotografii. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže fotografie, které neodpovídají zadanému tématu, nebo mají vulgární či jinak nevhodný obsah, nebo jinak odporují pravidlům této Soutěže.
6. Zasláním soutěžního e-mailu poskytuje soutěžící CET 21 svolení užít Soutěžní fotografii pro účely realizace a propagace Soutěže všemi způsoby bez omezení, zejména svolení ke zveřejnění fotografie na internetu, a to včetně uvedení jména soutěžícího. Soutěžící odpovídá CET 21 za to, že užitím Soutěžní fotografie způsoby uvedenými v tomto odstavci nebudou porušena ani jinak dotčena práva třetích osob, zejména autora fotografie, osob zachycených na fotografii apod.
7. Všechny řádně a včas zaslané Soutěží fotografie posoudí redakce portálu Krásná.cz a vybere z nich dle svého uvážení tři (3) nejlepší vítězné fotografie. Soutěžící, kteří tyto fotografie do Soutěže zaslali, se stanou výherci Soutěže a získají telefon Coolpad Torino S.
8. Vítězné Soutěžní fotografie a jména výherců budou zveřejněny na stránkách http://www.krasna.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
9. Ceny budou výhercům zaslány na jimi uvedenou adresu (bydliště). Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zasílány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
10. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Výherci nemohou požadovat místo ceny vyplacení hotovosti ani poskytnutí jiného než uvedeného zboží. CET 21 si vyhrazuje právo v případě nepředvídaných okolností poskytnout výhercům namísto cen uvedených v tomto herním řádu náhradní ceny obdobného typu a hodnoty.
11. Případné stížnosti na průběh či výsledky Soutěže je možné uplatnit e-mailem na adresu dopisove@nova.cz do 24 hod. od vyhlášení výsledků Soutěže na internetu. Na stížnosti uplatněné jiným způsobem nebo po této lhůtě nebude brán zřetel. V případě řádného uplatnění stížnosti či jakéhokoli sporu nebo nejasnosti související se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
12. Pokud CET 21 kdykoli v průběhu Soutěže zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že kterýkoli soutěžící nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem, je CET 21 oprávněna dle svého uvážení takového soutěžícího a jím zaslané Soutěžní fotografie ze Soutěže vyloučit.
13. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže.
14. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád a aktuální informace o Soutěži budou uveřejněny na internetových stránkách http://www.krasna.cz.

V Praze dne 16.06.2016

_________________________________
Petr Horák, ředitel sekce nových projektů
 0 hlasů
Vaše hodnocení