Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše letní soutěž Pár léta je u konce. Kdo vyhrál a může se těšit na stylový telefon Coolpad?

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O MOBIL: Kdo vyhrál? Spoustu lásky najdete uvnitř

Pár léta
zdroj: Thinkstockphotos Pár léta
aktualizováno 01.08.2016, 00:53 | 01.08.2016, 00:52 | Krásná.cz

Naše letní soutěž Pár léta je u konce. Kdo vyhrál a může se těšit na stylový telefon Coolpad?

Vybrat ze všech došlých fotek jen tři bylo vážně těžké. Ocenili jsme nejen technickou stránku fotek, ale náladu, která z nich čiší. Věříme, že i vy při pohledu na vítěznou trojici pocítíte ten příval lásky, romantiky a úvolněné letní nálady. Tohle jsou naši letošní vítězové.

 

Beatrice Plavcová z Chebu a její přítel Štěpán.

 

Pár léta 2016 - 8
(Foto: Archiv čtenářky)

 

Aneta Svobodová ze Slavkova u Brna se svým "boyfriendem".

 

Pár léta 2016 - 9
(Foto: Archiv čtenářky)

 

Dominika Nováková z Tábora s přítelem Ondrou.

 

Pár léta 2016 - 28
(Foto: Archiv čtenářky)

 

Gratulujeme a zasíláme zaslouženou výhru.

 

Všechny soutěžící finalisty si prohlédněte v prvním, druhém a třetím soutěžním článku.

 

Výherci se mohou těšit na telefon Coolpad Torino S.

 

 

Coolpad Torino S
(Foto: oficiální zdroj)

 

 

Výrobce Coolpad přináší na český trh elegantní designový smartphone s LTE, IR portem a ve své cenové třídě překvapivě s čtečkou otisků prstů. Tento týden společnost zahajuje prodej modelu Coolpad Torino S za doporučenou cenu 3 999 Kč. K dispozici je v bílém i zlatém champagne provedení.


Designéři společnosti Coolpad se při návrhu modelu Torino S inspirovali přírodou, především elegantním tvarem říčních oblázků. Telefon je proto navržen s komfortně zakřiveným tělem se soft touch povrchovou úpravou. Stejná filozofie se opakuje i na čelní straně. Zde výrobce použil zakřivené 2,5D krycí sklo displeje, které plynule navazuje na oblý tvar telefonu a dodává mu kompaktní, elegantní vzhled.


Coolpad Torino S je vybaven 4,7 palce velkým HD displejem (1280x720 px) s hustotou pixelů 312,5 bodů na palec. Moderní Dual SIM telefon s podporou LTE je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 410 se čtyřmi jádry taktovanými na 1,2 GHz. Čipová sada dále obsahuje 2 GB RAM a 16 GB interní paměti, kterou je možné rozšířit pomocí Micro SD karty.


Díky příjemné velikosti a ergonomickému designu se snadno ovládá jednou rukou jak displej, tak i čtečka otisků prstů umístěná pod zadním senzorem fotoaparátu. Ta umožňuje každému z až 5 prstů (otisků) přiřadit specifický úkon (odemknout telefon, pořídit selfie, rychle otevřít konkrétní aplikaci…). Čtečka potřebuje pouhé 0,5 vteřiny, než telefon odemkne a 0,24 vteřiny, než pořídí fotografii. Povrch senzoru čtečky byl testován 10 miliony dotyků a umožňuje skenování v jakémkoliv úhlu s přesností 99,9 % včetně vlhkých prstů.


Coolpad Torino S má v pase tenkých 7,9 milimetru. Je vybaven IR portem, který se hodí ve chvíli, kdy chcete ovládat vybavení svého domova z jediného zařízení. Hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 8 Mpx a přední snímač je opatřen senzorem s 5 Mpx. Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop s rozhraním COOL UI 8.0. Kapacita baterie je 1800 mAh a rozměry 139 x 67,8 x 7,9 mm.

 

Vše o soutěži najdete ZDE.0 hlasů
Vaše hodnocení