Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Měsíc březen se nese ve znamení knih a knižních novinek. My jsme si pro vás připravily zajímavou soutěž a jsme moc rády, že jste se zapojili. Některé příběhy byly nápadité a originální, jiné chytré a poutavé. Potěšilo nás, že se soutěže zúčastnili...

VELKÁ LITERÁRNÍ SOUTĚŽ: Kdo vyhrál?

Soutěž
zdroj: Thinkstockphotos/ oficiální zdroj Soutěž
aktualizováno 30.03.2017, 00:55 | 30.03.2017, 00:55 | Krásná.cz

Měsíc březen se nese ve znamení knih a knižních novinek. My jsme si pro vás připravily zajímavou soutěž a jsme moc rády, že jste se zapojili. Některé příběhy byly nápadité a originální, jiné chytré a poutavé. Potěšilo nás, že se soutěže zúčastnili i kluci.

Dokončit začátek příběhu od Petry Martiškové není jednoduchý úkol. Chce to velkou dávku fantazie a kreativity. Rozuzlení příběhu nám zaslalo několik čtenářek a dokonce i čtenářů. Unikl ti nějaký? Tak teď si můžeš všechny zdařilé příběhy, které jsme se rozhodly vydat, přečíst - příběh první, příběh druhý, příběh třetí, příběh čtvrtý, příběh pátý, příběh šestý a příběh sedmý.

 

Pouze pět z vás můžeme odměnit knížkou. V rámci hodnocení jsme braly v potaz vaši kreativitu, rozsah i stylistiku.


Výherci:

Čtenář Pavel s příběhem Pomsta přes Facebook, protože nás zaujala Pavlova zápletka, která je dnešním teenagerům velmi blízká.

 

Čtenářka Veronika s příběhem Nejlepší zbraň je zdravé sebevědomí, protože její stylistické schopnosti a jazyková zásoba daly příběhu krásný rozměr.

 

Čtenářka Zuzana s příběhem Pomsta se ukrývala v piňatě, protože ukrýt sliz do piňaty nám přijde jako velmi originální a vtipný nápad.

 

Čtenář Josef s příběhem Nové radosti zazdily všechny starosti, protože si myslíme, že Josef vymyslel krásný happyend.

 

Čtenářka Zuzana s příběhem Odplata na školních závodech, protože její příběh je nejen skvěle promyšlený, ale zároveň byl zcela bez gramatických chyb.

 

Autoři vítězných povídek s emohou těšit na knihu Sázka na lásku od Petry Martiškové.

 

Jak se líbily příběhy tobě?0 hlasů
Vaše hodnocení