Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda se líčíš a fascinují tě proměny, kterými prochází soutěžící v pořadu Tvoje tvář má známý hlas? Dokázala bys taky takovou proměnu? Ukaž to a vyhraj.

VELKÁ SOUTĚŽ: Proměň se líčením v celebritu a vyhraj balík kosmetiky od Avon - 1. kolo

Soutěž
zdroj: Thinkstockphotos/ oficiální zdroj Soutěž
aktualizováno 09.09.2016, 00:29 | 09.09.2016, 00:29 | Krásná.cz

Ráda se líčíš a fascinují tě proměny, kterými prochází soutěžící v pořadu Tvoje tvář má známý hlas? Dokázala bys taky takovou proměnu? Ukaž to a vyhraj.

Na obrazovce odstartovala další série soutěže Tvoje tvář má známý hlas a už po prvním díle je jasné, že to bude velká show plný famózních pěveckých a tanečních výkonů, ale i neuvěřitelná ukázka umum maskérek a kostýmérek.

 

Dokážeš se šminkami také kouzlit a proměnit se ve svou oblíbenou zpěvačku nebo herečku? Ukaž nám to a vyhraj balíček kosmetiky v hodnotě 1000 Kč od značky Avon.

 

Kosmetika Avon
(Foto: Avon)

 

Jak se zapojit?

 

Tvým úkolem bude zaslat vlastní video-návod nebo článek s fotopostupem, ve kterém se pomocí líčení proměníš v libovolnou celebritu. (Fotku zvolené celebrity, podle které se líčíš, pro srovnání připoj.)


K tématu můžeš přispět buď vlastním videem (vlogem), nebo zašli článek s fotopostupem tvého líčení - součástí článku musí být minimálně 5 fotek. Video i fotky musí být tvoje vlastní, autorské, nelze stahovat cizí články z internetu, ty samozřejmě nemohou být do soutěže zařazeny. :-)

 

Čeká nás hned několik soutěžních kol, to první končí již v pátek 16. září, takže neváhej.


Jak soutěžit?

 

Zašli nám svůj soutěžní příspěvek na email soutez@krasna.cz. Fotografie v dostatečné kvalitě zasílej nejlépe ve formátu jpg, text článku ve wordu, video stačí jako odkaz na YouTube.

 

Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Tvoje tvář“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do soutěže zařazeny.

 

O co hrajeme?


Výherci se mohou těšit na balíček AVON kosmetiky v hodnotě 1000 Kč. S řasenkou AVON True Wide Awake, matujícím make-upem Calming Effects, tužkou na oči Big Colour, sadou na úpravu obočí a ovocnou rtěnkou Shine Burst hravě vykouzlíš look pravé hvězdy! Více produktů pro dokonalý vzhled najdeš na stránkách www.avon.cz.

 

Formou článků pak budou všechny příspěvky, splňující zadané podmínky, vycházet na webu krasna.cz.

 

Vždy následující pátek zhodnotí všechny došlé příspěvky porota složená ze zástupců redakce Krasna.cz v každé kategorii vybere nejpovedenější příspěvek. Každý týden tedy budeme mít hned dva vítěze - jednoho v kategorii video, druhého v kategorii fotonávod.


Současně se rozběhne další kolo soutěže. První startuje 2.9.2016, poslední končí 25.11.2016.


Detailní pravidla najdete v herním řádu.0 hlasů
Vaše hodnocení