Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V lednu slaví web Krasna.cz své páté narozeniny, na oslavu tu máme soutěž o super nadupaný smartphone od HTC.

VELKÁ VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ: Pošli fotku a vyhraj smartphone HTC One A9

Valentýnská soutěž
zdroj: Krásná.cz Valentýnská soutěž
aktualizováno 27.01.2016, 13:24 | 21.01.2016, 17:46 | Krásná.cz

V lednu slaví web Krasna.cz své páté narozeniny, na oslavu tu máme soutěž o super nadupaný smartphone od HTC.

Co by to bylo za narozeniny bez dárků. Tentokrát je ale nedostává oslavenec, ale vy, naše čtenářky. Bez vás by to totiž nebylo ono. ;-)

 

V minulosti se nám osvědčily foto-soutěže a i tentokrát doufáme, že nás necháte nakouknout do vašeho života a podělíte se s námi prostřednictvím fotek o to, co máte rády. A protože soutěž poběží až do Valentýna, jejím tématem nemůže být nic jiného, než láska a romantika.

 

Jak soutěžit?

 

Ať už se chystáš na romantické valentýnské rande nebo nikoli, určitě máš svou jasnou představu o tom, kde by takové rande mohlo probíhat. A to přesně je tématem naší soutěže. Pošli nám vlastní fotku romantického místa, na kterém by sis ráda užila (nejen valentýnské) rande snů. Bude to stylová cukrárna, exotická pláž nebo jen opuštěná lesní cesta u vás za městem? Nakoukneme s vámi rády do jakýchkoli míst.

 

Svou fotku (každá/každý soutěžící se smí do soutěže zapojit pouze s jednou soutěžní fotografií a to fotografií vlastní, nikoli staženou z internetu) romantického místa nám pošli emailem na soutez@krasna.cz. K fotce připiš, proč jsi zvolila právě tohle místo a klidně kde ho najdeme - pokud to není tajné a nechceš si ho nechat jen pro sebe. Pokud se k němu poutá nějaká romantická historka, jsme na ni už teď moc zvědavi.

 

Fotky můžeš posílat až do pátku 12. února do 12:00. Ze všech došlých fotografií, které splní podmínky zadání, vybere porota (redakce krasna.cz a blogerky krasna.cz) tři nejlepší a autoři těchto snímků se mohou těšit na zaslouženou odměnu.

 

Do předmětu e-mailu je třeba uvést heslo „Valentýnská soutěž“ a do textu e-mailu uvést jméno, příjmení, adresu bydliště, email a kontaktní telefonní číslo soutěžícího.

 

O co hrajeme?

 

Rozdáváme celkem tři mobily HTC:

1. místo – HTC One A9
2. místo – HTC Desire 626
3. místo – HTC Desire 626

 

Valentýnská soutěž
(Foto: Krásná.cz)

 

HTC One A9
 

Jedinečný design. Fotografie, které budou obdivovat profesionálové. Zvuk ve vysokém rozlišení.
Smartphone, který dostal všechno důležité vybavení a dostane i vás.

 

Telefon HTC One A9 má super tenký kovový rám s elegantní povrchovou úpravou, paměť rozšiřitelnou pomocí SD karty a sklo Corning Gorilla Glass s displejem až k okrajům. Je k dispozici v různých skvělých barevných provedeních.

 

S telefonem HTC One A9 můžete dát prostor svému vnitřnímu fotografickému já. S optickou stabilizací obrazu (OIS). Díky možnosti snímání ve formátu RAW v režimu Pro budou vaše fotografie obsahovat více detailů, čímž získáte široké možnosti úprav a kontrolu nad výsledkem. Videa můžete zrychlit až 12násobně pro zajištění dramatického efektu s funkcí Hyperlapse.


Vdechněte hudbě nový život. Integrovaný převodník DAC převádí 16bitový zvuk na 24bitový zvuk ve vysokém rozlišení, který poskytuje úrovně detailů a hloubky, které nebyly doposud na smartphonech dosažitelné. Telefon HTC One A9 nabízí s technologií Dolby Audio™ Surround a zcela novým vysoce výkonným a vylepšeným zesilovačem nejlepší kvalitu zvuku na trhu.

 

Smartphone HTC
(Foto: HTC.com)


HTC Desire 626
 

Díky špičkovému 13Mpix hlavnímu fotoaparátu máte možnost zachytit všechny důležité životní okamžiky ve vysokém rozlišení. Dopřejte si bezkonkurenční výkon ukrytý v tenkém a stylovém zařízení.

 

S vysoce kvalitním 13Mpix hlavním a 5Mpix předním fotoaparátem dokážete pořídit skutečně profesionální fotografie. Díky funkci kontinuálního snímání zachytíte snadno každý spontánní okamžik. Automatické ostření vám umožní pořizovat snímky i při nedostatečném osvětlení. S funkcemi, jako je odpočítávající časomíra, podsvícení a ovládání gesty, pořídíte ty nejkvalitnější autoportréty. Jedním klepnutím na obrazovku v Galerii HTC v cloudu můžete vyhledat a uložit všechny fotografie a videa z online zdrojů a sociálních médií.

 

Nechte své fotografie a videa ožít na HD displeji o rozlišení 720 x 1280, který lze používat i jako hledáček. Výsledné věrné fotografie můžete snadno upravit pomocí nástrojů dostupných jedním klepnutím. Společně s vysokorychlostním připojením LTE si navíc můžete užívat bleskového datového toku, ve kterém se telefon HTC DESIRE® 626 promění na miniaturní kino pro zábavu ve skutečně vysokém rozlišení.
 

Kompletní herní řád k soutěži naleznete ZDE.0 hlasů
Vaše hodnocení