Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Proběhla další večeře s hvězdou. Tentokrát se na setkání těšila porotkyně SuperStar a zpěvačka Helena Zeťová. Výherkyně Bohuslava za ní tentokrát přijela ze Světlé nad Sázavou!

Reportáž: Helena Zeťová splnila sen Bohuslavě

Vložit video na:

aktualizováno 04.04.2011, 15:49 | 01.04.2011, 16:57 | Krásná.cz/Nova.cz

Proběhla další večeře s hvězdou. Tentokrát se na setkání těšila porotkyně SuperStar a zpěvačka Helena Zeťová. Výherkyně Bohuslava za ní tentokrát přijela ze Světlé nad Sázavou!

Bohuslava Böhmová ze Světlé nad Sázavou bude mít na co vzpomínat! Stala se vítězkou soutěže O luxusní večeři s hvězdou SuperStar a strávila večer ve společnosti okouzlující porotkyně úspěšné pěvecké show Heleny Zeťové. Výherkyně navíc strávila den jako opravdová hvězda, včetně profesionální péče a dopravy limuzínou!

 

Na reportážní video se můžeš podívat v úvodu článku!

 

Na čtvrtek 31. března Bohuslava určitě jen tak nezapomene. Díky tomu, že do soutěže O večeři s hvězdou SuperStar zaslala správnou odpověď na soutěžní otázku, a při losování se na ni usmálo štěstí, mohla zažít naprosto neobyčejný den.

 

Bohuslavu si nejdřív vzali do parády opravdoví profesionálové, kteří ji proměnili doslova k nepoznání! Po příjezdu do Prahy se o ni postarali vlasová stylistka značky Redken Dagmar Míznerová
a vizážistka dekorativní kosmetiky Maybelline Renata Zelinková. Po proměně čekala na „úplně novou“ Bohuslavu limuzína, která ji odvezla za Helenou Zeťovou do luxusní restaurace.

 

Česko Slovenská SuperStar: Helena Zeťová

 

„Nejdřív jsem byla hodně nervózní, ale jakmile jsme se s Helenou přivítaly, nervozita ze mě opadla. Helena byla milá a bezprostřední,“ prozradila výherkyně Bohuslava. Z večeře byla nadšená i Helena. „Bylo to příjemné setkání, našly jsme spoustu společných témat."6 hlasů
Vaše hodnocení