Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Intenzivní emoce, zážitky, stesk po rodině a kamarádech, vzájemná blízkost, to je ideální podhoubí pro vznik vztahu.

Lásky v SuperStar - vznikají tam pokaždé

Karol Komenda a Natálie Kubištová
zdroj: TV Nova Karol Komenda a Natálie Kubištová
aktualizováno 20.03.2013, 12:36 | 20.03.2013, 06:13 | krasna.cz/Scalex

Intenzivní emoce, zážitky, stesk po rodině a kamarádech, vzájemná blízkost, to je ideální podhoubí pro vznik vztahu.

Neexistuje snad jediná řada SuperStar, kde by to mezi některými soutěžícími pořádně nezajiskřilo. Některé krátkodobé vztahy z hotelu se podařilo ututlat, někteří soutěžící se k lásce dobrovolně přiznali a na některé to práskli ostatní soutěžící.

 

Bohužel se ukazuje, že láska ze SuperStar nemívá dlouhého trvání a naprostá většina dosavadních vztahů se během několika týdnů či měsíců rozpadla. To ale neznamená, že nemohou existovat výjimky. Možná to bude právě Karol Komenda s Natálií Kubištovou, kteří si padli do oka hned na začátku letošní řady SuperStar.  A třeba se letos přidá ještě nějaký další pár.


NEPŘEHLÉDNĚTE: Sex ve vile SuperStar: Karol a Natálie se setkali na jednom pokoji!

 

V minulé řadě patřila k naprosto nepřehlédnutelným dvojice Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová. Jejich cukrování se dokonce dostalo i do reklamních spotů. Ale sen o společném životě na Jamaice brzy získal řadu trhlin a ukázalo se, že mezi totálně volnomyšlenkářským Michalem a pragmatičtěji založenou Alžbětou jsou rozdíly, přes které se vztah nepřenese.

 

Šeps a Kolečkářová v reklamě

 

Nepřežila ani láska Simony Feckové a Martina Kurce. Oba kvůli tomu druhému opustili své předchozí partnery, během soutěže byli jako hrdličky, ale doplatili na jinou věc, která vztahům nesvědčí - velká vzdálenost. Vztahy na dálku takto v počáteční fázi fungují málokdy. Oba se měli rádi, ale protože se vídali málokdy, i jejich vztah vyšuměl.

 

SUPERSTAR: 7. Finálový večírek - Fecková a Kurc

 

Do série vztahů, které nedopadly, musíme zařadit i Petra Ševčíka s Monikou Povýšilovou. Rozuměli si nejen po hudební stránce a tak se brzy dostali na stránky médií a už se rozebíralo, zda je čeká společná budoucnost. Oba si ale své soukromí pečlivě chránili, takže několik měsíců po soutěži už se nevědělo, jak vlastně jejich vztah dopadl. Zda stále trvá, nebo zda už se rozešli. V jejich případě bulvár trestuhodně zklamal.

 

SUPERSTAR: Petr Ševčík a Monika Povýšilová

 

Petr Bende je už je dávno spokojeně ženatý s jinou dámou svého srdce, ale v SuperStar se zakoukal do Gabriely al Dhábby a také jim to nějaký ten měsíc vydrželo. Ale jak už to bývá, oba měli příliš mnoho povinností a málo času pro sebe navzájem a tak se jejich vztah rozpadl.

 

Petr Bende a Gába Al Dhábba

 

Monika Bagárová vzpomíná na svůj vztah s Benem Cristovao ráda a v dobrém. Do soutěže přišla jako mladičká dívka a Ben byl její první láskou. Exoticky vyhlížejícímu páru to náramně slušelo a kdekdo jim předpovídal, že právě jejich vztah vydrží a  vše překoná. Ale lidé míní, osud mění, už ani Monika s Benem nejsou spolu.

 

Monika Bagárová a Ben Cristovao
(Foto: Martin Mithofer)

 

Rocker v šátku David Spilka prožil s Terezou Najdekrovou asi nejdelší vztah, jaký kdo kdy v SuperStar měl. Sice poměrně divoký, rozchodů a usmiřovaček tam prý bylo nemálo, ale nakonec ani tihle dva výborní muzikanti nezůstali ve vztahu.

 

Česko hledá SuperStar - 2006 - Tereza Najdekrová

Česko hledá SuperStar - 2006 - David Spilka

 

V první řadě české SuperStar to asi nejvíce jiskřilo mezi Sámerem Issou a Šárkou Vaňkovou. Jejich vztah doplatil na dvě věci - jednak na nedostatek času, protože po soutěži měli oba tolik pracovních povinností, že soukromý život moc nestíhali, no a pak byl Sámer pro Šárku příliš mladý. Vzhledem k tomu, že Šárka u svých následujících partnerů sahala do kategorie 40+, je jasné, že vyjukaný a nevybouřený  mladíček Sámer jí nemohl moc vyhovovat.

 

Sámer Issa a Šárka Vaňková v roce 2006
(Foto: Korzo)

 

Na jednu přetrvávající lásku ze SuperStar ale zapomenout nesmíme. Začala už v první řadě v roce 2004, ovšem pouze s tím rozdílem, že se zde soutěžící dívka zamilovala do hudebníka z doprovodné kapely. Petra Páchová, kterou lidé znali spíše pod přezdívkou Zlatuška, se zakoukala do baskytaristy Honzy Lstibůrka. Vdala se, založila rodinu, zpěvu se věnuje jen okrajově (ale stále věnuje) a možná to je ten důvod, proč jí vztah vydržel.

 

Česko hledá Superstar - 2004 - Petra Páchová
(Foto: TV Nova)15 hlasů
Vaše hodnocení