Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Líčení profesionálních vizážistů zvládneš i ty! Krom toho se naučíš fígle vizážistů, jak si opticky doladit proporce podle svých představ.

Líčení podle SuperStar: Zaměř se na oči!

Líčení podle Superstar 6. kolo - 1
zdroj: Herminapress.cz Líčení podle Superstar 6. kolo - 1
aktualizováno 30.04.2013, 00:00 | 30.04.2013, 00:00 | krasna.cz/ina

Líčení profesionálních vizážistů zvládneš i ty! Krom toho se naučíš fígle vizážistů, jak si opticky doladit proporce podle svých představ.

Finalistky SuperStar úžasně prokoukly! Svůj lví podíl na tom má i líčení, které můžeš vyzkoušet i ty na sobě. Poznáš, co ti sluší nejvíce, a co vše dokáže i pár tahu linkou, či tvářenkou. Někomu sluší více teplé barvy, jiné kouřové stíny, či dominantní rtěnka. Vše se musí zkusit! Přinášíme týdenní speciál, jak se nalíčit podle hvězd ze SuperStar.

 

Ewa Farna

 

Líčení podle Superstar 6. kolo - 2
(Foto: Herminapress.cz)

 

Ewa v šestém kole zvolila teplejší odstíny líčení, které si vzhledem ke své broskvové pleti může dovolit a moc jí sluší. Obočí kromě štětečku zvýraznila i světlým perleťovým stínem pod obočím. Nejdřív nanes šedohnědé stíny na horní víčko k vnějšímu koutku, potom šedivou tužkou udělej měkké linky kolem očí. Na spodním víčku ji lehce rozmaž prstem. Černou tužkou nanes linku do vnitřní linie oka, kterou protáhni až do koutku. Prohloubí se ti tak pohled. Rtěnka v broskvovém odstínu působí přirozeně a sexy.

 

Tip: Zkus nové hydratační lesky Perfekt Stay od Astor, které nabízejí podobně svěží lehké odstíny na léto (159 Kč)

 

Sabina

 

Líčení podle Superstar 6. kolo - 3
(Foto: Herminapress.cz)

 

Sabina tentokrát ubrala z líčení očí a vyzdvihla do popředí více své rty, které ozdobila chladným růžovým leskem. Hnědorůžové stíny se krásně hodí nejen k Sabininým zeleným očím, ale i k celkovému outfitu. Nezapomeň ani na perfektně sjednocenocenou pleť a zdravíčka!

 

Tip: Zkus vítěze testu pudrů, Rimmel Stay Matte (109 Kč)

 

Tereza

 

Líčení podle Superstar 6. kolo - 4
(Foto: Herminapress.cz)

 

Finalistka Tereza má oči poměrně daleko od sebe, tak se rozhodla pro nápadné kočičí protažení. Jak na to? Nejdříve nanes tmavší bronzový stín v záhybu horního víčka, který oko nápadně jakoby usadí. Perleťovým stínem popraš vnitřní koutek, spodní víčko a místo pod obočím.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Nalič se podle ze Superstar: Tipy a triky, jak vypadat úžasně!

VELKÝ TEST PUDRŮ: Neutrácejte zbytečně, i levný vydrží

Nejvíc sexy jarní kolekce: Zářivé barvy, lehké materiály a krásné modelky!

 

Nanes první lehkou vrstvu řasenky, potom se o řasy lehce můžeš opřít štětečkem a vytvořit tenkou linku na horním víčku, kterou nezapomeň pár mililitrů před vnějším koutkem protáhnout šikmo směrem nahoru. Dolní víčko zvýrazni jen tužkou, a to u vnějšího kraje.

 

Tip: Vyzkoušej objemovou řasenku s hydratačním složením Big Bold Fiber od NYC (129 Kč)

 

Veronika

 

Líčení podle Superstar 6. kolo - 5
(Foto: Herminapress.cz)

 

Zelenooká blondýnka tentokrát zvolila výrazné bronzové líčení, kterému dominují třpytkaté stíny a světle cihlová rtěnka. Jak je vidět teplejší tóny blondýnce sluší více, než kdo by se čekalo. Výrazné oči podtrhují i linky dotažené až do vnitřního koutku, které se nedoporučují dívkám s malýma očima, mezi ty ale Veronika nepatří. Takže si takto orámované oči může bez problémů dovolit.

 

Celkově působí mnohem krásnějším dojmem. Oproti pátému kolu jí tentokrát sedlo nejen líčení, ale také vlasy!

 

Tip: Třpytivé stíny doplň i metalickými laky. Vyzkoušej Lasting Clour od Miss Sporty (40 Kč)
 4 hlasů
Vaše hodnocení