Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Křehká dívenka a chodící něha, která potřebuje neustále chránit. Takový dojem vzbuzuje u mnoha lidí slovenská finalistka Tereza Mandzáková, což je ale od reality dost vzdálené.

Něžná Terezka ze SuperStar? Omyl! Tichá voda Šafu mele!

SuperStar: Mandzáková s Šafaříkem 2
zdroj: TV Nova SuperStar: Mandzáková s Šafaříkem 2
aktualizováno 04.05.2013, 00:00 | 04.05.2013, 00:00 | Krásná.cz

Křehká dívenka a chodící něha, která potřebuje neustále chránit. Takový dojem vzbuzuje u mnoha lidí slovenská finalistka Tereza Mandzáková, což je ale od reality dost vzdálené.

Jak prozradil zdroj ze štábu, Tereza si umí pořádně dupnout a ani jízlivost jí zdaleka není cizí. A kupodivu své poznámky mnohdy směřuje na svého miláčka Martina Šafaříka.

"Někdy to vypadá, že je Šafa pěkný podpantoflák. Terka se do něj dokáže navézt, kdykoliv má příležitost. Ostatně toho si mohli všimnout i diváci, když v minulém přenosu jeho vystoupení označila za strašné. A podobně to chodí i ve vile," prozradil zdroj.

 

SuperStar: Mandzáková s Šafaříkem
(Foto: TV Nova)


Podle něj to v luxusním sídle chodí tak, že spát se jde, když zavelí Tereza. Zatímco na veřejnosti se zdá, že právě Martin je ve vztahu ten "zlý" nezávislák, zatímco Tereza vždy jen trpělivě čeká v koutě, ve skutečnosti se snaží své princezně splnit vše, co jí na očích vidí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Martin Šafařík exkluzivně: Vzpomíná na svou první lásku!
Doma.cz: Miss SuperStar Sabina Křováková: Stále čekám na lásku
Lásky v SuperStar - vznikají tam pokaždé


Jediné, co jí splnit nedokáže, je zaručený postup do dalšího finálového kola SuperStar. O tom totiž rozhodnou televizní diváci už zítra od 20:20.13 hlasů
Vaše hodnocení