Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

SuperStar není jen o zpěvu, ale také o image a charisma, které ze soutěžících vyzařuje. Jeho nedílnou součástí je i outfit. Módní kritičkou se exkluzivně pro nás stala moderátorka soutěže, Zorka Kepková.

Zorka Kepková hodnotí: Návrat retro devadesátek slavil úspěchy

Styl podle SuperStar očima Zorky Kepkové
zdroj: Krásná.cz Styl podle SuperStar očima Zorky Kepkové
aktualizováno 17.05.2013, 14:01 | 17.05.2013, 13:55 | Krasna.cz/trm

SuperStar není jen o zpěvu, ale také o image a charisma, které ze soutěžících vyzařuje. Jeho nedílnou součástí je i outfit. Módní kritičkou se exkluzivně pro nás stala moderátorka soutěže, Zorka Kepková.

Jako každá holka, i Zorka si užívá krásné outfity, do kterých ji stylisté SuperStar oblékají. Co říká na oblečení semifinalistek a porotkyně Ewy Farné? Exkluzivně pro krasna.cz okomentovala nejzajímavější fashion trendy z osmého finálového kola, které patřilo návratu do let devadesátých.

 

SLEDUJ SERIÁL:
Zorka Kepková hodnotí: Top 4 outfity SuperStar
Zorka Kepková hodnotí: Superstar ve stylu světových hvězd
Zorka Kepková hodnotí: Móda v SuperStar? Snové česko-slovenské kolo
Zorka Kepková hodnotí: Odzbrojující rockové outfity
Zorka Kepková hodnotí: Ve filmovém kole měli chlapi na co koukat

Zorka Kepková hodnotí: Kolo Legend bylo módně vtipné, originální a cool

Zorka Kepková hodnotí: Outfity 6. kola holkám parádně sedly!

Zorka Kepková hodnotí: Terčiny šaty byly stylovým rozloučením

 
Virginia Buberníková: Dokonalá silueta

 

Co se nosilo na SuperStar: 8. finálové kolo
(Foto: Herminapress.cz)Díky společné hymně jsme viděli všechny finalisty zase pohromadě. Kromě sledování jejich outfitů jsme taky zjišťovali, jak se vlastně všichni mají. Taková Gia jde do sebe! Momentálně hubne a už má 5 kilo dole. V zářivých purpurových šatech s černou krajkou vsazenou do výstřihu byla neodolatelná a šaty navíc krásně zvýraznily její siluetu. Líbil se mi i náramek, který s výstřihem krásně "hrál". Není nad dotažené detaily!


Veromika Stýblová, Sabina Křováková: Trendy zářivé léto

 

Co se nosilo na SuperStar: 8. finálové kolo
(Foto: Herminapress.cz)

 

Poslední dvě krásky, které v osmém finále zazpívaly, zvolily křiklavé barvy, které teď frčí. Ať už je to žlutá nebo oranžová, kterou zvolily holky, letní kousky a doplňky zářivých barev na nás číhají teď všude.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Líčení podle SuperStar: Něžná Veronika vs svůdná Sabina


Ewa Farna: Černobílá klasika

 

Co se nosilo na SuperStar: 8. finálové kolo - 21
(Foto: Herminapress.cz)


Jak už jsem několikrát psala, černobílé pruhy jsou prostě hitem jara/léta 2013 a v této kombinaci s perfektním účesem a koženou vestičkou mě opět nadchly. Frčí na legínách, košilích, sukních a troufnu si napsat, že s nimi nemůžete udělat chybu!

Zorka Kepková: Česká Bardotka

 

Co se nosilo na SuperStar: 8. finálové kolo - 9
(Foto: Herminapress.cz)


Původně jsem neměla v plánu tento týden hodnotit svůj outfit, ale vzhledem k tomu, že tyhle retro šaty sklidily neobvyklý úspěch a dostala jsem na ně spoustu ohlasů, usoudila jsem, že si tady zaslouží svoje místo. Když mě zkontaktujete na facebooku, ráda vám prozradím značku a můžete si je pořídit, protože nejsou drahé a parádu v nich rozhodně uděláte! Šaty jsme doplnily účesem ve stylu Brigitte Bardot, tedy vyfoukanými lehce zvlněnými vlasy.


Další outfity ze sedmého finálového kola najdeš v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 24 Otevřít fotogalerii8 hlasů
Vaše hodnocení