Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některá znamení jsou si prostě souzena. Jiné spolu také dokáží žít a milovat se, ale jejich společný život není tak jednoduchý jako u těch, nad kterými bdí hvězdy.

12 ideálních párů podle znamení zvěrokruhu!

Horoskop - 1
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 1
aktualizováno 22.09.2016, 00:31 | 22.09.2016, 00:31 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Některá znamení jsou si prostě souzena. Jiné spolu také dokáží žít a milovat se, ale jejich společný život není tak jednoduchý jako u těch, nad kterými bdí hvězdy.

1. Beran a Vodnář

Nikdy se spolu nenudí, zkoušejí spolu nové věci. Jejich vztah je naplněn společnými zážitky, vzrušením a radostí ze života.

 

2. Býk a Rak

Rozumějí si i beze slov. Jejich vztah je velmi silným poutem, které jen tak něco neprolomí.

 

3. Blíženec a Vodnář

Jsou kreativní a jejich "napojení" je neskutečně silné. I po několika týdnech vztahu působí, jako by spolu byli roky. Do rutiny se dostanou mnohem později než jiné páry.

 

 

4. Rak a Ryby

I když mohou působit jako chladné vodní znamení, mezi sebou mají skutečnou vášeň a pouto. Málokdy jeden druhého podvede.

 

5. Lev a Střelec

Oba si užívají života a nechybí jim vášeň. Jejich vztah nudu nezná, společně se povzbuzují, ale nikdy nepřekročí hranici, za kterou by se v rámci neustálého soutěžení zraňovali.

 

6. Panna a Býk

Doplňují se v každé oblasti života. Rozumějí si bez dlouhého vysvětlování a jsou si skutečně oddáni.

 

7. Váhy a Blíženci

Spojuje je velmi silné intelektuální pouto, ale také vášeň, kterou v sobě dokáží probudit. Jeden druhého si skutečně váží.


8. Štír a Rak

I když jsou oba velmi dominantní osobnosti, jejich vzájemnému vztahu to prospívá. Společně jsou silnější, skvěle se doplňují.

 

9. Střelec a Beran

Energii, kterou oba do vztahu dávají, by jiné znamení smetla, ale oni se skvěle doplňují. Nikdy se nenudí, panuje mezi nimi silná fyzická přitažlivost.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sex podle znamení horoskopu
Co o tobě říká tvoje znamení?
Jak líbáš? Odhal to podle znamení horoskopu

 

10. Kozoroh a Býk

Je mezi nimi silná chemie, díky níž jejich láska jen tak nevyprchá. Stereotyp do jejich vztahu nastupuje, pokud vůbec, mnohem později než do jiných vztahů.

 

11. Vodnář a Blíženci

Jejich láska je neskutečně silná. Jsou jeden na druhého "napojení" a funguje mezi nimi nepřehlédnutelná chemie.


12. Ryby a Štír

Vzájemně se velmi respektují, ale zároveň chtějí jeden o druhém vědět všechno. Intuitivně jsou na sebe napojeni a stačí jim okamžik k tomu, aby pochopili, co ten druhý cítí.0 hlasů
Vaše hodnocení