Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se rozhodneš provozovat magii, musíš dodržovat několik pravidel, aby vše fungovalo tak, jak má, a neobrátilo se to proti tobě.,

12 pravidel bílé magie

Magický rituál
zdroj: Thinkstockphotos Magický rituál
aktualizováno 02.04.2013, 00:00 | 02.04.2013, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Když se rozhodneš provozovat magii, musíš dodržovat několik pravidel, aby vše fungovalo tak, jak má, a neobrátilo se to proti tobě.,

Nikomu neškodit
Toto pravidlo má svou tradici. Všechno, co vyšleme, se nám vrátí, a to trojnásobně. Například když uděláme kouzlo uzdravení pro jiného člověka, tak se nám vrátí třikrát pozitivní síla a energie. A když uděláme například kouzlo, aby někdo ochořel, tak on sice onemocní, ale nám se to vrátí v trojnásobné míře.

Nechat působit magii
Toto pravidlo je velmi důležité, protože když uděláte nějaké kouzlo či rituál, tak ho musíte nechat působit. Stejně jako když zasadíte semínko, tak vám hned nevyklíčí, ale až za pár dní, takže i v magii musíte nechat kouzlu čas a volný průběh.

Magie vyžaduje určitou námahu
Výsledek kouzla či rituálu závisí na vašem odhodlání a nasazení. Když rituál zkrátíte, tak nebudete mít takový účinek, jako když mu věnujete plnou koncentraci. Například když si budete chtít přivolat lásku a uděláte rituál, tak nemůžete sedět doma v koutě a čekat až vám vysněný partner zazvoní u dveří, ale musíte si třeba dát inzerát, že hledáte kluka svých snů. Pomocí kouzla pak k tomu inzerátu přitáhnete právě toho vyvoleného.

 

Magie
Provést kouzlo ale nestačí, musíš mu trošku pomoct. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Magie vyžaduje námahu při hledání a výběru pomůcek
U kouzla nestačí, když řeknete magickou formuli a máte kouzlo hotové, ale potřebujete k tomu různé věci, například svíčky, svícny, sošky andělů…

Duchovní soustředěnost na rituál
Děláte-li nějaký rituál, tak si musíte představit jasný záměr kouzla do co nejmenších detailů. Po vykonání rituálu musíte na kouzlo přestat myslet a nikomu o tom neřikat a hlavně nemyslet na to, jak to dopadne! Dopadne to tak, jak jste si to představovali u provádění kouzla.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Máš přání? Vyzkoušej magii svíček
Kouzelná moc kamenů. Věř jim a ochrání tě
Udělej si svůj talisman

Magie není jen vážná
Je to také radostná jednota našeho vědomí a základních životních sil. Je u ní mimořádně vážná koncentrace, ale neměl by chybět popěvek nebo tanec, pokud mohou dopomoci k úspěchu.

Magie je víra v sebe i rituál
Pokud se magii naučíte skutečně ovládat, je ve vašich rukou obrovská síla. Záleží jak ji využijete, ale nezapomeňte na pravidlo trojnásobku.

Jasný cíl je klíčem
Mág/čarodějnice musí přesně vědět, čeho chce dosáhnout a na svůj cíl soustředit všechnu pozornost a síly. Kdo to neudělá, ničeho nedosáhne. Při každém rituálu je zapotřebí mít živou představu, jako by bylo cíle už dosaženo, tedy přesně a jasně vizualizovat (vidět), jako by se přání už uskutečnilo. Pak se to skutečně stane, ale nesmíte pochybovat.

Magie je dynamická síla

Bez dynamičnosti je magie odsouzena k neúspěchu. Je to hnací síla našeho vesmíru a proto se musí vykonávat s dokonalou odevzdaností. Všechny magické cíle musí vycházet s odevzdanosti a laskavé podpory - k rodině, lidstvu, přátelům, vesmíru světu a k sobě samému.

Koncentrace
Myšlenka soustředěná na jediný cíl je základem pozitivní magie. Kdo se připravuje poctivě na rituál a udělá všechny potřebné kroky, rozvíjí zároveň systematicky svou koncetraci duševních sil. Když si člověk narychlo zápálí svíčku, nemá to nic společného s magií, protože se mu nepodaří zkoncetrovat a nasměrovat síly. Musí se naprosto soustředit, oddat rituálu a odevzdaně ho připravit a vykonat. Jen tak vytvoří potřebnou koncetraci.

 

Magie
Když provádíš rituál, věnuj mu sto procent své energie a soustředění. (Foto: Thinkstockphotos)

 

 

Síla magie
Existuje síla, která je skryta v nás, předmětech, v okolí, k dosažení cíle nebo jeho změny. Podle symbolického významu lze různé předměty vzájemně kombinovat nebo nálezat jejich vzájemnou souvislost.

Symboly
Vše, co je při rituálu používané, symbolizuje nějakou energii, která je v jiné dimenzi. Jestli je mág skutečně v kontaktu s touto zvláštní energií a je schopen provozovat magii, závisí na tom, jak dobře chápe reprezentativní symboly, které jsou používány v našem světě. Proto je důležitou součástí cvičení studium těchto rituálních symbolů nebo meditace o nich. Například pentagram, je to pěticípá hvězda v kruhu. Odrazuje negativní energii a pomáhá nalézt samu sebe.

Tento článek pro tebe napsala Dominika Randová z blogu
www.jantaris-magie.blog.cz.7 hlasů
Vaše hodnocení