Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nemůžete se obejít bez hlučné společnosti nebo je vám lépe samotným? Upínáte se na duchovní záležitosti nebo ve vás vyvolávají štěstí spíš materiální věci? Co očekáváte od svého okolí a partnera? Jaké zážitky vám přinášejí radost a uspokojení? To ...

Bez čeho nedokážete žít? Prozradí to znamení horoskopu

horoskop
zdroj: Getty Images horoskop
aktualizováno 11.05.2019, 00:00 | 11.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Nemůžete se obejít bez hlučné společnosti nebo je vám lépe samotným? Upínáte se na duchovní záležitosti nebo ve vás vyvolávají štěstí spíš materiální věci? Co očekáváte od svého okolí a partnera? Jaké zážitky vám přinášejí radost a uspokojení? To všechno poznáte ze svého znamení horoskopu.

Pro každého je důležité něco jiného. Některé z vás jsou požitkářky, jiné zase vyhledávají nové a nové dobrodružství. Jak jste na tom zrovna vy?

 

Beran
Berani potřebují, aby se pořád něco dělo. Jen vzrušení vám dodá pocit, že žijete naplno. Energii vám dodávají nové zážitky a stereotyp vám nic neříká. Máte dobrodružnou povahu a ve všem musíte vždy vítězit.

 

Býk
Býk chce na rozdíl od berana rád stabilitu a své pohodlí. Má silně vyvinutý vztah k materiálnu, líbí se mu pěkné věci. Aby byl šťastný, musí cítit náklonnost ostatních lidí. Sám druhým lidem často dává najevo své emoce, někdy až příliš. Láska u něj někdy hraničí až s posedlostí. Upřednostňuje trvalejší vztahy před těmi krátkodobými.


Blíženci
Pokud jste blíženci, tak neustále vyžadujete kontakt s ostatními lidmi. Komunikace s nimi musí přinášet nové myšlenky a objevy, chcete poznat všechno, co ještě neznáte. Rády se ve svém životě posouváte dopředu a cizí vám nejsou ani dobré sportovní výkony.

 

hvězdy
(Foto: Getty Images)


Rak
Jestliže jste raci, určitě jste velké požitkářky. Milujete dobré jídlo a vždy se oblékáte tak, abyste se cítily pohodlně. V lásce požadujete jistotu a péči, samy jste ale schopné dobře se postarat o druhé. V budoucnu chcete mít stabilní rodinu a žít v harmonickém prostředí a bezpečí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kamarádství podle znamení zvěrokruhu
Co o tobě prozradí tvar očí?
Láska podle zvěrokruhu: Která znamení jsou nejvíc žárlivá?


Lev
Lvice vyžadují od ostatních náklonnost a dělají všechno proto, aby vždy byly ve středu pozornosti. Díky své otevřené povaze se dokážou stále bavit. Někdy ale mají tendence si s ostatními pohrávat, milují totiž vzrušení z dobývání mužů.


Panna
Musíte se cítit potřebně a užitečně. Proto jste šťastné, když se vám lidé svěřují s problémy a vy jim můžete pomoct s jejich řešením. Rády máte ve všem jasno a pořádek. Někdy přemýšlíte až příliš, bez určité duševní stimulace se ale nedokážete obejít.


Váhy
Je pro vás nezbytné, aby se ve vaší společnosti všichni cítili rovně a nikdo nebyl zvýhodněný nebo naopak utlačovaný. Se svým smyslem pro spravedlnost jste často oblíbené v kolektivu. Máte rády krásu a harmonii, dobře se cítíte v hezkém prostředí a vkusně oblečené. Nemáte daleko k výtvarnému umění.

 

hvězdy
(Foto: Getty Images)


Štír
Jste velmi sexuální znamení, ve vztahu je pro vás nejdůležitější sex, chemie a spřízněnost. Partneři vám musí přinášet intenzivní emoce a silné vzrušení. Pro vás samotné je ale těžké otevřít se druhému, a pro opačné pohlaví je leckdy těžké vás sbalit. Když už si ale někdo získá vaši důvěru, tak má na dlouhou dobu vyhráno.


Střelec
Díky své povaze přitahujete upřímné a otevřené lidi. Milujete cestování, nové prožitky a rozmanitost života. Zažíváte četná dobrodružství a časem z nich nabudete životní moudrost, kterou budete předávat svému okolí.


Kozoroh
Chtěly byste po sobě zanechat odkaz i dalším generacím. Rády trávíte čas samy se sebou, protože jen tak dokážete plně rozvíjet svou osobnost. Od potenciálního partnera vyžadujete pevné zásady. Vždycky musíte hned vědět, na čem jste a co můžete od druhého čekat.


Vodnář
Pokud patříte k tomuto znamení horoskopu, je pro vás nejdůležitější přátelství. Vyžadujete od ostatních lidí spolupráci ve všem, čemu se právě věnujete. Ačkoliv s lidmi rády sdílíte různé věci, stejně potřebná je pro vás také vaše osobní svoboda. Občas se nezvládnete přizpůsobit, ale jdete si svou cestou a ostatní stáhnete s sebou.


Ryby
Občas trochu unikáte z obyčejného života do světa fantazie. Máte silný smysl pro umění a duchovno. To vás často motivuje k tvůrčí činnosti, ke které ale potřebujete mít své zázemí. V okolí ostatních lidí se musíte cítit bezpečně a v určitých chvílích od nich vyžadujete soucit.0 hlasů
Vaše hodnocení