Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všichni víme, že oči jsou oknem do duše. Možná tě překvapí, že modroocí kluci se chovají úplně jinak než pánové, kteří se pyšní zelenými kukadly. Navíc barva očí dokáže odhalit i negativní vlastnosti.

Bude ti nevěrný? Pravdu zjistíš z BARVY OČÍ

Modré oči
zdroj: Thinkstockphotos Modré oči
aktualizováno 09.03.2018, 00:23 | 09.03.2018, 00:23 | Krásná.cz

Všichni víme, že oči jsou oknem do duše. Možná tě překvapí, že modroocí kluci se chovají úplně jinak než pánové, kteří se pyšní zelenými kukadly. Navíc barva očí dokáže odhalit i negativní vlastnosti.

Zadívej se svému klukovi do očí a zjisti jejich barvu. 
 

MODRÉ OČI


Mít krásně modré oči je snem mnohých dívek. Není se čemu divit, vždyť modré oči s sebou přinášejí nejen sex-appeal, ale také upřímnost, pravdomluvnost a především dobrou náladu. Lidé s touto barvou duhovky se zprvu mohou tvářit jako introverti, ale postupem času se z nich vyklubou extroverti, kteří jsou v kolektivu více než oblíbení.

 

Jenom si dej pozor na to, že často mají sklon k sobeckému chování. Právě tato vlastnost se může negativně promítnout na vašem vztahu. Zkus svému klukovi vysvětlit, že by neměl myslet jenom na sebe. Pokud se ti to povede, pak vedle sebe budeš mít kluka snů, kterého ti každá holka bude závidět.

 


ZELENÉ OČI


Zelená barva může vyvolávat pocit klidu a pohody. Nenech se ale zmást! Kluci se zelenými kukadly jsou temperamentní, vášniví a často velmi tajemní. Občas se v jejich povaze můžeš naprosto ztratit, jindy ti zase dají jasný signál, co od tebe chtějí.


Dobrou zprávou je, že zelenoocí kluci touží po vážných vztazích plných důvěry a vzájemného porozumění. Je velmi nepravděpodobné, že by tě tento kluk podvedl nebo ti jiným způsobem ublížil. Nezapomeň si ale dávat pozor na jejich dominantní povahu, která ti dříve nebo později může lézt na nervy.


ČTĚTE TAKÉ:

Je tvůj kluk romantik, nebo sexuální ďábel? Odpověď ti poskytnou jeho UŠI
S kým to vlastně chodíš? Povahu tvého kluka odhalí MALÍČEK
Hodíte se k sobě? Podívej se, jak spí


HNĚDÉ OČI


Máš kluka, který má oříškově hnědé oči? Pak nám dáš za pravdu, že se jedná o zajímavou osobnost, která často sama neví, co chce od života. Je možné, že jeden den bude hovořit o nekonečné lásce, zatímco druhý den bude flirtovat s cizí kočkou na baru.

 

Jejich největší výhodou v partnerských vztazích je to, že patří mezi nejlepší milence. Pokud si hnědookého kluka dokážeš obmotat kolem prstu, pak určitě zkrotíš i jeho neposednou povahu.

 

 

ŠEDÉ OČI


Možná máš pocit, že šedé oči symbolizují chladnost. Nenech se zmást, jejich majitelé rozhodně nepatří mezi chladné osoby. Naopak jsou to lidé, kteří oplývají empatií a pro druhé by se dokázali rozkrájet. Občas ale mohou mít sklony k sebelítosti a depresi, což se může nepříjemně projevit i na vašem vztahu.

 

Pokud budeš cítit, že tvůj kluk nemá nejlepší den, dej mu prostor a volnost. Určitě ocení, že netlačíš na pilu a dokážeš mu dopřát potřebný prostor. Jinak se ale můžeš těšit na to, že šedoocí kluci jsou opravdoví milovníci, kteří vyznávají romantická gesta. 1 hlasů
Vaše hodnocení