Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Často přemýšlíš o tom, jak tvůj vysněný kluk bude líbat? Teď už nemusíš! Máme pro tebe velký horoskop líbání, který odhalí, jaké znamení je přeborníkem v této něžné aktivitě. Možná tě překvapí, jak přesně to hvězdy dokážou odhadnout.

Čekají tě vášnivé polibky nebo cudné pusinky? HOROSKOP LÍBÁNÍ!

Polibek na pláži
zdroj: Thinkstockphotos Polibek na pláži
aktualizováno 08.07.2017, 00:10 | 08.07.2017, 00:10 | Krásná.cz

Často přemýšlíš o tom, jak tvůj vysněný kluk bude líbat? Teď už nemusíš! Máme pro tebe velký horoskop líbání, který odhalí, jaké znamení je přeborníkem v této něžné aktivitě. Možná tě překvapí, jak přesně to hvězdy dokážou odhadnout.

Beran
S Berany je líbání jedna radost. Dokážou se rychle přizpůsobit a jejich polibky jsou velmi intenzivní. Klidně se ti může stát, že během líbání zapomeneš na svět kolem sebe, a najednou zjistíš, že se líbáte už třeba hodinu.


Býk
S Býky to není úplně snadné. Zprvu mohou být jejich polibky velmi opatrné a citlivé. Pokud se budeš líbat s Býkem, pak mu zkus dodat sebevědomí. Určitě se za nějaký čas dopracuje k tomu, že bude líbat jako Bůh.


Blíženec

S Blíženci je líbání jako na houpačce. Jeden den jsou jejich polibky cudné, druhý den naopak velmi vášnivé.Také se připrav na to, že Blíženci se během líbání často smějí a chichotají. Brzy si ale na jejich uvolněnou povahu zvykneš.

 


Rak

Raci jsou obecně velmi něžní, což se projevuje i v líbání. Nech se unášet jejich jemnými rty. Určitě se s nimi budeš cítit jako v pohádce. Pokud chceš od Raků něco víc, pak jim to klidně řekni. Občas se totiž může stát, že tě něžné polibky přestanou bavit a budeš chtít zažít něco vzrušujícího.


Lev

Lvi jsou pravým opakem Raků. U nich rozhodně nehrozí, že by tě zaplavili něžností. Naopak se připrav na pořádný přísun vášně a erotiky. Jejich polibky můžou být v některých případech až lehce dravé a agresivní.


Panna
Líbání s Pannou není nic zábavného. Jejich polibky jsou skoro až neviditelné. Zkus svému klukovi naznačit, že o takový styl líbání nestojíš. Uvidíš, že na své technice časem zapracuje, a bude se řadit mezi líbací mistry.

 


Váha
Zprvu se ti může zdát, že se Váhy řadí mezi další ostýchavé znamení. Naštěstí z Vah brzy opadnou rozpaky, a pořádně to roztočí. Ani bychom se nedivili, kdyby nevěděli, kdy s líbáním přestat. Kluci ve znamení Vah jsou jednoduše velmi komplikovaní.


Štír

Se Štírem tě čeká lavina vášně a poznání. Štíři rozhodně patří mezi přeborníky v líbání. A jejich představivost a fantazie rozhodně nekončí jenom u líbání. Dej si jenom pozor na to, že líbání se Štírem je jenom začátkem něčeho většího. Štíři totiž nechtějí zůstat jenom u líbání.


Střelec

Střelec se chová velmi nepředvídatelně. V jednu chvíli se na tebe vrhne a zahrne tě polibky, jindy se chová jako netykavka. Dej Střelcům čas a třeba se brzy sladíte. Předem tě ale upozorňujeme, že to se Střelcem nebudeš mít jednoduché.

 


Kozoroh

Polibky Kozorohů jsou opravdu intenzivní a silné. S Kozorohem tě líbání opravdu bude bavit a lehce si tě získá. Líbej se s ním ve stejném tempu a brzy se z vás stane dokonalá dvojka, která by mohla vyučovat lekce líbání.


Vodnář

Jestli miluješ, když kluci u líbání zavírají oči, pak se připrav na to, že Vodnář je pravý opak. Celkově si na romantiku moc nepotrpí, takže možná budeš mít pocit, že líbání pro něj nic neznamená. Dej mu šanci, aby tě přesvědčil o opaku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chceš zažít božský sex? Řiď se podle fáze MĚSÍCE!
Jaké má oči? BARVA DUHOVKY prozradí o tvém klukovi neskutečné věci!
Láska podle krevní skupiny! Víme, jestli se k sobě hodíte!


Ryby

Ryby jsou vlastně naprostým opakem Vodnářů. Od kluka ve znamení Ryb čekej rozhodně zamilované polibky plné něhy a očekávání. Ryby doplňují líbání i krásným hlazením, díky kterému se budeš cítit jako opravdová princezna.0 hlasů
Vaše hodnocení