Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Možná se ti nechce věřit, že i znamení zvěrokruhu má co mluvit do toho, která rtěnka ti bude slušet. Přečti si, jakou barvu ti doporučují hvězdy.

Chceš rtěnku, která ti padne? Vyber ji podle ZNAMENÍ!

červená rtěnka
zdroj: Thinkstockphotos červená rtěnka
aktualizováno 08.04.2017, 00:05 | 08.04.2017, 00:05 | Krásná.cz

Možná se ti nechce věřit, že i znamení zvěrokruhu má co mluvit do toho, která rtěnka ti bude slušet. Přečti si, jakou barvu ti doporučují hvězdy.

Beran
Berani rádi vzbuzují pozornost a k tomu jim nejlépe poslouží červená rtěnka. Neboj se odvázat. Klidně můžeš vyzkoušet i tmavě rudou rtěnku. Oba dva odstíny ti budou slušet a budeš v nich neodolatelná.


Býk
Jsi Býk? Pak bys rozhodně měla zkusit šílené barvy, jako je třeba modrá nebo žlutá. Na první pohled se ti to může jevit jako naprosté bláznovství, ale uvidíš, že tobě tyhle odstíny rozhodně padnou. Pokud jsi konzervativnější typ, pak se v drogerii porozhlédni po pastelově růžové rtěnce.


Blíženec
Také Blíženci rádi experimentují. Můžeš se pustit do hrátek s barvami. Pro Blížence je vhodná i černá nebo šedivá barva. V obou budeš vypadat tajemně a zároveň naprosto sexy.

 


Rak
Rakům jsou souzeny matné odstíny. Slušet jim bude jak matně růžová, tak i klasická nude rtěnka. Určitě by se mělo jednat spíše o teplejší a tlumenější odstíny. Na rozdíl od Blíženců se u Raků vyplatí neexperimentovat.


Lev
Lvice prostě milují výrazné líčení. Určitě nic nepokazíš tmavě rudou rtěnkou, ale pokud chceš něco netradičního, pak zkus borůvkově modrou. Tvému obličeji dodá parádní šmrc.


Panna
Panny mají velkou výhodu v tom, že jim sluší jak třpytivé, tak i matné rtěnky. Určitě tedy neuděláš krok vedle, když sáhneš po klasicky růžové rtěnce, která bude mít zajímavý podtón.

 


Váhy
Podobně jako Lvům, i Váhám bude slušet rtěnka ve fialové barvě. Můžeš si také zkusit zaexperimentovat s nějakou pastelovou barvou, ale pokud se v ní nebudeš cítit příjemně, pak raději sáhni po klasice.


Štír

Štíři jsou plní energie, a tak pro ně bude nejvhodnější, když zvolí pořádně šťavnaté odstíny rtěnek. Je vcelku jedno, jestli sáhnou po růžové, meruňkové nebo červené. Všechny zmíněné barvy jim budou dokonale sedět.


Střelec
Střelci bývají vášnivý, a tak se pro ně nejvíce hodí červené, nebo oranžové rtěnky. Klidně můžou být i třpytivé, protože právě třpytky podtrhnou tvoje dokonalé charisma.


Kozoroh
Speciálně pro Kozorohy je tu hnědá rtěnka! I když se ti zprvu nemusí jevit jako správná volba, měla bys ji vyzkoušet. Sama pocítíš, že ti padne jako ulitá. Pokud se ti hnědá barva nelíbí, pak nic nezkazíš ani meruňkovým odstínem.


PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST osobnosti: Co o tobě prozradí styl, jakým piješ kávu?!
12 ideálních párů podle znamení zvěrokruhu!
Co o tobě prozradí oblíbená barva tvého spodního prádla?


Vodnář

Možná by tě nikdy nenapadlo, že právě šedá rtěnka ti bude slušet nejvíce! Pokud chceš, aby nebyla tak výrazná, můžeš ji přetřít lehce růžovým leskem. Uvidíš, že výsledný efekt bude geniální.


Ryby

Ryby nejsou stvořeny pro výrazné rtěnky. Mnohem více ti bude slušet jemně růžový nebo meruňkový odstín. Chybu neuděláš ani s bezbarvým leskem nebo jemně barevným balzámem na rty.0 hlasů
Vaše hodnocení