Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Cvičíš, jíš zdravě, ale ručička váhy se ani nepohnula? Možná je to tím, že nenasloucháš svému znamení. Hvězdy mají opravdu silnou moc, kterou bychom měli respektovat. Zkus hubnutí podle svého horoskopu, a brzy uvidíš výsledky.

Chceš už konečně zhubnout? Vyzkoušej dietu podle svého horoskopu!

Hubnutí
zdroj: Thinkstockphotos Hubnutí
aktualizováno 13.05.2017, 00:08 | 13.05.2017, 00:08 | Krásná.cz

Cvičíš, jíš zdravě, ale ručička váhy se ani nepohnula? Možná je to tím, že nenasloucháš svému znamení. Hvězdy mají opravdu silnou moc, kterou bychom měli respektovat. Zkus hubnutí podle svého horoskopu, a brzy uvidíš výsledky.

Tvůj horoskop ti prozradí, jaká dieta je pro tebe nejvhodnější. 

 

Beran
Pokud ses narodila ve znamení Berana, pak sama dobře víš, že si ráda pochutnáváš na tučných pokrmech. Zkus ze svého jídelníčku vyřadit jídla typu „junk food“, a naopak se zaměř na sezónní zeleninu a ovoce. Za nejúčinnější dietu považujeme vyváženou stravu, kterou si rozložíš do pěti menších porcí.


Býk
Každý Býk je i náruživý jedlík. To se časem může promítnout i na tvé postavě, jelikož Býci mají pomalejší metabolismus. Pokud chceš něco udělat se svou váhou, pak bys měla začít pravidelně sportovat a jíst vyváženě. Především se vyvaruj nočním nájezdům na ledničku.

 


Blíženec
Blíženci jsou tak trošku rozlítaní, a to nejen ve svých myšlenkách, ale především ve stravování. Často vynechávají oběd nebo večeři, a to rozhodně není správně. Zkus si jídlo rozložit do několika porcí a dodržovat pravidelnou stravu. Během diety by ses také měla vyhnout fast foodům a všemožným polotovarům.


Rak

Jsi Rak a stále se ti nepovedlo zhubnout? Možná to bude tím, že jsi ze svého jídelníčku nevyřadila bílou mouku. Zkus se také zaměřit na to, aby tvé porce byly menší. Toho docílíš třeba tím, že si k jídlu nebudeš dávat přílohu.


Lev
Často tě popadnou chutě během večera? Pokud ano, tak jsi typický Lev. Vyvaruj se večernímu přejídání. A pokud by tě přece jenom přepadla mlsná, dej si zeleninu. Uvidíš, že si na ni brzy zvykneš a stane se součástí tvého jídelníčku.

 


Panna

Panny většinou nemají s dietami problém. Stačí, když se zaměří na menší porce a více zeleniny, a bude jenom otázkou času, kdy zhubnou na svou vytouženou váhu. Ještě musíme poznamenat, že Panny mají velký problém s nadměrným užíváním soli. I na tohle si dej při dietě pozor!


Váhy

U Vah hraje hlavní roli v hubnutí správné cvičení. Možná máš pocit, že některé cviky neprovádíš dobře. Doporučujeme ti, abys alespoň na pár hodin vyzkoušela fitness trenéra, který ti se vším pomůže. Uvidíš, že konečně začneš hubnout.


Štír

Pro Štíry je typické, že jedí stále jedny a ty samé pokrmy. Zkus si v knihkupectví koupit kuchařku, která bude plná zajímavých a zdravých pokrmů. Uvidíš, že teprve pak tě začne dieta opravdu bavit. Štírům také vyhovuje, když v něčem nejsou sami. Můžeš začít hubnout třeba s kamarádkou. Budete se skvěle motivovat!

 


Střelec
Střelci většinou velmi často střídají různé druhy diet. Přestaň tedy experimentovat a raději se zaměř na zdravou a vyváženou stravu, která udělá tvému tělu dobře. Také nezapomeň na pravidelný přísun vitaminu C, který Střelcům často chybí.


Kozoroh
Kozorozi sice dokážou několik měsíců jíst zdravě, ale pak najednou dostanou hroznou chuť, a udělají nájezd na fast food. Zkus se opravdu držet zdravé a kvalitní stravy, která je pro tvé hubnutí velmi podstatná.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Rychlé hubnutí je nezdravé! Jak hubnout správně a natrvalo?
Nejčastější chyby, které děláme při hubnutí
Zapoj do hubnutí POŽÍRAČE TUKŮ


Vodnář

Vodnáři většinou mají rychlý metabolismus, ale i tak by si měli dávat pozor na to, co jedí. Během diety dbej na přísun zeleniny. Můžeš vyzkoušet i některé pokrmy, které spadají do RAW kuchyně. Uvidíš, že ti zachutnají.


Ryby

Ženy ve znamení Ryby by měly jíst opravdu vyváženě. Udělá ti dobře, když vynecháš bílou mouku a mléčné výrobky. Pokud budeš mít pocit, že je ti bez nich lépe, nezařazuj je do jídelníčků ani po skončení diety a raději si zajdi na testy, zda nemáš na lepek a laktózu alergii.0 hlasů
Vaše hodnocení