Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš přítele, který se narodil mezi 22. květnem a 21. červnem? Pak máš co dočinění s Blížencem, tedy člověkem, který má dvě tváře. Odhal o něm všechny skryté vlastnosti, které mohou ovlivňovat váš vztah.

Chodíš s klukem ve znamení BLÍŽENCE? Víme, jaký je v posteli a zda se k němu hodíš

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 20.05.2017, 00:29 | 20.05.2017, 00:29 | Krásná.cz

Máš přítele, který se narodil mezi 22. květnem a 21. červnem? Pak máš co dočinění s Blížencem, tedy člověkem, který má dvě tváře. Odhal o něm všechny skryté vlastnosti, které mohou ovlivňovat váš vztah.

S Blížencem tě čeká opravdu rozmanitý vztah plný překvapení.

 

Jaký je kluk Blíženec?
Rozhodně se připrav na to, že chození s Blížencem může být mnohdy velmi náročné. Především je to dáno tím, že Blíženci jsou lidé dvou osobností. Ve vztahu se Blíženec nerad nudí, a někdy je pořádně náročné mu stanovit pevné mantinely. Pokud jsi jeho první holka, pak tě čeká opravdu těžký úkol. Musíš mu ukázat, že je ve vztahu nesmírně důležité, aby si partneři navzájem důvěřovali. 

 


Co tě čeká v posteli?

Tak trošku ti Blížence závidíme, protože jediné, co ti opravdu během milování nehrozí, je nuda! Blíženec je velmi vynalézavý tvor, a tak se těš na to, že v sexu bude kreativní. Nejen, že ti snese modré z nebe a připraví ti romantickou noc, ale druhý den se klidně můžeš těšit na perverzní hrátky. Kluk v Blíženci prostě nezná hranice, a tak mu klidně řekni, když se ti nějaká jeho praktika nebude líbit.

 


O Blížencích se říká, že mají velmi šikovné ručičky. Využij toho, a nech se od svého kluka hýčkat. Jeho dlouhé prsty ti vykouzlí perfektní orgasmus, na který jen tak nezapomeneš. Naopak od tebe bude Blíženec chtít jenom to, abys ho pevně objímala a projevila mu silnou náklonnost. Pokud mu toto přání splníš, pak bude v sedmém nebi.

 

PŘEČTI SI TAKÉ.

Chceš už konečně zhubnout? Vyzkoušej dietu podle svého horoskopu!
Marně čekáš na lásku? Zkus si vyrobit pravý ELIXÍR LÁSKY
Má tvůj kluk větší PROSTŘEDNÍČEK než ostatní prsty? Víme, co to znamená pro váš SEXUÁLNÍ ŽIVOT


Hodíte se k sobě?
Blíženci se obecně hodí ke vzdušným znamením. Skvěle si budou rozumět s Váhami a Vodnáři. Přitahují je i jiní Blíženci, Berani a Lvi. Největší sexuální napětí zažijí Blíženci se Střelci, ale společný život jim příliš nepřeje, a tak jejich láska často končí rozchodem. Kluci Blíženci si příliš nerozumí s Býky a Kozorohy, protože jejich zemskost je pro Blížence nepochopitelná. Toto spojení tedy nemá příliš růžovou budoucnost, ale samozřejmě můžete na vztahu zapracovat a ukázat hvězdám, že se pletly. Raky a Štíři to také u Blížence nemají marné. Zřejmě sice nepůjde o lásku na první pohled, ale časem by mohlo jít o opravdu hezký vztah plný porozumění. Velké šance nemají Panny a Ryby. Tato znamení Blížencům prostě "nevoní".1 hlasů
Vaše hodnocení