Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pozitivní energie vám v místnosti, kde trávíte většinu času, dodá sílu, sebevědomí a povzbuzení pro zdolávání životních výzev. To se hodí zvlášť během sychravých podzimních dnů, kdy se vám nechce nic dělat. Které předměty zlepší ve vašem pokoji ce...

Co do vašeho pokoje přinese pozitivní vibrace a štěstí? Třeba paví pera nebo krystaly

lapač snů
zdroj: Getty Images lapač snů
aktualizováno 12.10.2019, 00:00 | 12.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Pozitivní energie vám v místnosti, kde trávíte většinu času, dodá sílu, sebevědomí a povzbuzení pro zdolávání životních výzev. To se hodí zvlášť během sychravých podzimních dnů, kdy se vám nechce nic dělat. Které předměty zlepší ve vašem pokoji celkovou náladu a zároveň ho udělají útulnějším?

Každý chce mít kolem sebe harmonické prostředí. Někdy si ale uvědomíte, že se ve svém pokoji najednou necítíte tak dobře jako předtím. Díky čemu se ovzduší ve vašem pokoji změní k lepšímu a vy se tam budete cítit opět pohodlně?


Minerály a krystaly


Nebaví vás všímat si v přírodě hezkých kamenů, sbírat je a nosit si je domů? Možná právě to ve vašem pokoji chybí. Když si doma vystavíte krystaly jako je růženín, heliotrop neboli krvavý kámen, tyrkys, záhnědu a podobné, přinese to do vašeho obydlí více lásky, štěstí a prosperity. Tyto barevné kameny také zlepší vaši kreativitu a naopak vás zbaví stresu. Díky nim se budete cítit klidně a vyrovnaně.

 

dívka s diamantem
(Foto: Getty Images)


Slon, želva nebo ryby


Malá soška, ornament ve tvaru slona nebo slon vyobrazený třeba na polštáři vás ochrání před vším zlým. Zároveň vám poskytne úspěch, moudrost a více peněz. Slon sám o sobě je symbolem pro štěstí, porozumění a loajalitu. Slona můžete mít v pokoji i ve formě tapiserie, pokud máte prázdné zdi.


Zvířetem, které představuje dlouhověkost a šíří pozitivní energii, je želva. Energii v životě jednotlivce dokáže ovládat a tu negativní mění na pozitivní. Pokud ji umístíte do interiéru, dostanete obrovské množství energie.


Prospěch a štěstí do vašeho pokoje i života vnese také malá rybka. Mimo jiné symbolizuje zdraví a sílu. Můžete ji mít ve formě akvária nebo jako menší sochu, nejlépe ve zlaté barvě. Znáte přece pohádku o zlaté rybce, která plní přání.


Lapač snů


Ať už si lapač snů do pokoje pověsíte nebo si ho třeba položíte do knížky jako záložku, zklidníte díky němu svou mysl. Tato pomůcka pozitivně rozvibruje každý pokoj a ochrání vás před ošklivými sny a nočními můrami. Přinese do vašeho života také víc optimismu.


ČTĚTE TAKÉ:

Už žádné ošklivé sny! Vyrob si svůj vlastní LAPAČ SNŮ
Jak se zbavit noční můry? Pomůžou jednoduché rituály našich předků
Zařiď si pokoj podle feng šuej

 

Paví pera


Mít ve své blízkosti paví pero je jeden z nejúčinnějších způsobů, díky kterému se vám vyčistí aura. To oceníte zvlášť během stresových období. Pera z pávů odstraňují negativní energii z vašeho pokoje i z vás samotných a chrání vás během spánku. Navíc je to hezká dekorace a do domácnosti přináší harmonii.

 

paví pera
(Foto: Getty Images)


Dekorace z bambusu


Použití sebemenší dekorace z bambusu posílí ve vašem pokoji pocit klidu a rovnováhy. Kromě toho vám pomůže také v tom, že se díky přítomnosti bambusu budete lépe soustředit.


Vonné tyčinky


Když bude váš pokoj vonět po citronu, kadidlu či levanduli, při příchodu budete mít okamžitě lepší pocit. Pěknou a účinnou dekorací jsou také vonné tyčinky. Ty z prostoru odstraňují negativní energii a kouř z nich šíří harmonii.


Víc modré barvy


Modrá je barva naděje, ale i štěstí. Věci v modré barvě od svého majitele odvracejí smůlu, ať už v lásce nebo přátelství. Jestli se vám neustále něco nedaří, zamyslete se, jestli máte doma dostatek modré barvy.


Nástěnné hodiny


Když umístíte nástěnné hodiny směrem na východ, západ nebo na severní zeď, pocítíte doma mnohem víc pozitivní energie.0 hlasů
Vaše hodnocení