Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vybrat datum svatby může být pěkný oříšek. Některým párům se líbí zdvojené datum, jiní naopak preferují sudá čísla. Při výběru musíme brát v potaz nejen číslice, ale i postavení měsíce. Jak je na tom luna zítra, tedy v den velkolepé královské svatby?

Co hvězdy prozradily o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ aneb Jaké datum je pro veselku ideální?

Meghan Markle
zdroj: Profimedia Meghan Markle
aktualizováno 18.05.2018, 00:00 | 18.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Vybrat datum svatby může být pěkný oříšek. Některým párům se líbí zdvojené datum, jiní naopak preferují sudá čísla. Při výběru musíme brát v potaz nejen číslice, ale i postavení měsíce. Jak je na tom luna zítra, tedy v den velkolepé královské svatby?

Plánujete svatbu? Pak nepodceňte postavení měsíce. 


Pozor na měsíc!

Možná by vás ani nenapadlo, že fáze měsíce má vliv na štěstí a lásku. Obecně platí, že svatbám přeje dorůstající měsíc. V ideálním případě naplánujte svatbu na úplněk. V letošním roce se můžeme těšit ještě na osm úplňků, přičemž pouze dva vyjdou na víkend. Úplněk dodává svatebnímu dni magický nádech a upevňuje váš vztah. Není překvapením, že během úplňku stoupá sexuální apetit, a tak se připravte na neobyčejnou svatební noc. Velký pozor si naopak dejte na couvající měsíc a nov. Pokud se vaše svatba odehraje v jedné z těchto fází, hrozí vašemu vztahu rozchod a smůla.

 


A co čísla?

Ano, i na zvoleném datu velmi záleží. V každém případě se vyhněte jedničkám, které působí disharmonicky a individualisticky. Raději vsaďte na dvojky, které podporují partnerské vztahy. Čím více dvojek, tím lépe. Co se takhle vzít v sobotu 22. září? Tohle datum je pro svatbu jako stvořené, navíc dorůstá měsíc k úplňku. Pokud věříte v tajemnou moc čísel, nebojte se navštívit numeroložku a poprosit ji o pomoc. Uvidíte, že pro vás vybere svatební datum šité na míru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?
Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?

 

Meghan Markle - 1
(Foto: Profimedia)


Co čeká Meghan a Harryho?
Královská veselka se chystá na sobotu 19. května. Datum sice neobsahuje dvojku, ale číslo devatenáct patří k jednomu z nejpříznivějších složených čísel. Devatenáctka naznačuje vítězství nad všemi dočasnými neúspěchy, symbolizuje harmonii v podnikání i osobním životě a především v sobě nese štěstí. V tento den navíc dorůstá měsíc, což znamená, že jeho postavení je pro svatbu víc než příhodné. Vypadá to, že hvězdy Meghan a Harrymu velmi přejí.0 hlasů
Vaše hodnocení