Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přemýšlíte někdy, co vám bylo dáno do vínku? Nebo se jen chcete utvrdit v tom, co si o vaší osobnosti myslíte už dávno? Napomoct by vám mohl Tibetský horoskop. Ten vytvořili už před stovkami let tibetští mnichové a možná vás překvapí, s jak velkou...

Co jste si přinesly do života? TIBETSKÝ HOROSKOP odhalí vaše slabiny i to, kam směřujete

horoskop
zdroj: Getty Images horoskop
aktualizováno 04.05.2019, 00:00 | 04.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Přemýšlíte někdy, co vám bylo dáno do vínku? Nebo se jen chcete utvrdit v tom, co si o vaší osobnosti myslíte už dávno? Napomoct by vám mohl Tibetský horoskop. Ten vytvořili už před stovkami let tibetští mnichové a možná vás překvapí, s jak velkou přesností funguje.

Tibetský horoskop pracuje s datem narození a na jeho základě vypracovává, jaké máte vlastnosti či silné stránky. Stejně tak dokáže i předpovědět, co vás čeká. Možná by vás ale zajímalo, co jste si přinesly do tohoto života z dávné minulosti. Níže proto najděte rok svého narození a poznejte samy sebe zase o trochu víc.


Parkha Kham: 1981, 1990, 1999, 2008


Možná vám v dětství chybělo větší množství lásky nebo pozornosti. A tak se nyní snažíte své okolí uchránit od podobných pocitů a naopak jim ze sebe rozdat co nejvíc. Někteří lidé to ale nedokážou ocenit a cítí se ve vaší přítomnosti až moc zahlceni péčí. Vaše nejbližší okolí má někdy pocit, že se snažíte vzbudit dojem vlastní nepostradatelnosti a někdy to tak opravdu je. Zvolněte trochu a nechte své rodině i přátelům víc volnosti, dokážou se o sebe postarat a vám zbude víc energie pro sebe.


Parkha Khon: 1980, 1989, 1998, 2007


K životu a psychickému zdraví potřebujete mít silné a stabilní zázemí. Žijete život ve svých zajetých kolejích a sebemenší změna vás absolutně vyvede z míry. Stále stejné chování vyžadujete i od ostatních a ti se tak zbytečně bojí udělat něco ve vaší přítomnosti jinak. Jste lehce majetnické a rozkazovačné, ve skutečnosti ale takhle skrýváte svou nervozitu. Nebojte se v životě trochu víc experimentovat! Brzy se naučíte improvizovat a lépe snášet nestandardní situace.

 

tibetský horoskop
(Foto: Getty Images)

 
Parkha Gin: 1979, 1988, 1997, 2006


Na život jste si už dávno utvořily vlastní názor a toho se držíte. Máte v hlavě přesně srovnané, jak by měla fungovat rodina i vztahy a nikdo vám to nevymluví. Protože si myslíte, že víte všechno nejlépe, působíte příliš sebevědomě a nadřazeně nad ostatními. To narušuje harmonické prostředí, po kterém tak toužíte. Nepřesvědčujte lidi, kteří mají jiné názory. Místo toho je vyslechněte a zjistěte, jestli jsou vaše argumenty opravdu ty nejlepší.


Parkha Zon: 1978, 1987, 1996, 2005


Jste hrdé na to, co kdo dokázal ve vaší rodině a často se tím chlubíte i vašemu okolí. Rády se ostatních vyptáváte, čím je jejich rodina zajímavá. Někdy to vyvolává dojem, že přikládáte až moc velký význam předkům a zaměstnání rodičů, místo abyste se soustředily na opravdovou osobnost druhého člověka. Je sice skvělé, že je pro vás rodina tak moc důležitá, ostatní to tak ale vnímat nemusí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chceš už konečně zhubnout? Vyzkoušej dietu podle svého horoskopu!
Erotický horoskop: Znamení odhalí jeho touhy v posteli!
Rozchod podle horoskopu! Které znamení láme srdce, a kdo naopak rozchod oddaluje?


Parkha Bom: 1977, 1986, 1995, 2004


Trochu bojujete s tím, co vlastně od života chcete a ve svém okolí tak vyvoláváte obrovské zmatky. Na jednu stranu vyžadujete absolutní lásku a důvěru, na druhou stranu je pro vás důležitá vaše vlastní svoboda a nezávislost. Často necháváte opačné pohlaví, aby se vůči vám zavázalo, zatímco vy si budete pořád moct dělat to, co chcete. Uvědomte si ale, že vaši blízcí vám časem začnou oplácet vaše sebestředné chování stejnou mincí.


Parkha Da: 1975, 1984, 1993, 2002


Nejdůležitější je pro vás síla okamžiku, žijete přítomností a moc nemyslíte na zítřek. To se projevuje na vašich financích i vztazích. Chcete si zachovat absolutní nezávislost a k ničemu se nevázat. Snadno se pro něco nadchnete, jak rychle ale nadšení přišlo, tak rychle opadne. Ačkoliv to tak nemusí být, tak lidem často přijde, že si s nimi zahráváte. Dejte si pozor, abyste nakonec nezůstaly se svou nezávislostí úplně samy.

 

tibetský horoskop
(Foto: Getty Images)


Parkha Kin: 1974, 1983, 1992, 2001


Často vás trápí pocity méněcennosti. To vaše okolí snadno vycítí a i ve skupině přátel působíte křehce, jako byste pořád potřebovaly ochranu. Ani to vám na sebevědomí moc nepřidá a naopak si nepřipadáte jako plnohodnotný člen společnosti. I když jste zvyklé nechávat vše na ostatních, měly byste se začít spoléhat samy na sebe. Jedině tak se jednou pro někoho stanete rovnocenným partnerem.


Parkha Khen: 1976, 1985, 1994, 2003


Snažíte se působit sebevědomě a energicky, v jádru ale vyžadujete lásku a pocit potřebnosti. Možná proto, že vám kdysi někdo ublížil a vy se teď bojíte dávat najevo emoce. Když máte krizi a ostatní vám neprokazují dostatečnou úctu, upínáte se na materiální svět, chodíte na nákupy a měníte styl. Tím ale ztracenou rovnováhu získáte zpět jen nakrátko. Partnerským vztahům se raději vyhýbáte, protože z nich máte kvůli dávné události strach. Budete na sobě muset ještě hodně pracovat.

 

horoskop
(Foto: Getty Images)


Parkha Li: 1973, 1982, 1991, 2000


Sebemenším nepříjemnostem se vyhýbáte velkým obloukem. Žijete ve vlastním světě, kde je klid a mír. Často držíte různé věci v tajnosti jen proto, aby to nenarušilo vaši domácí pohodu. Jenže problémy nemůžete přehlížet donekonečna, ale naučit se je řešit. Vylezte ze své ulity a postavte se tváří v tvář skutečnému světu. Neberte věci tak, jak byste chtěly, ale tak, jak jsou.5 hlasů
Vaše hodnocení