Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vzhled dívky dokáže o mnohém vypovídat. První dojem vždy ovlivní hlavně obličej, jehož důležitou součástí jsou i vlasy. Nosíte je volně rozpuštěné, rozcuchané nebo sepnuté? Podívejte se, co to dokáže prozradit o vaší osobnosti.

Co na vás prozradí váš nejoblíbenější účes?

Rozcuchaná dívka
zdroj: Getty Images Rozcuchaná dívka
aktualizováno 16.02.2019, 00:00 | 16.02.2019, 00:00 | Krásná.cz

Vzhled dívky dokáže o mnohém vypovídat. První dojem vždy ovlivní hlavně obličej, jehož důležitou součástí jsou i vlasy. Nosíte je volně rozpuštěné, rozcuchané nebo sepnuté? Podívejte se, co to dokáže prozradit o vaší osobnosti.

Blondýny, brunety, zrzky teď necháme chvíli stranou. Záleží především na tom, jaký účes je pro vás nejpohodlnější a s jakou úpravou vlasů se cítíte nejvíc sebejistě. Když ráno vstanete, tak už si skoro podvědomě hned vyčešete vlasy nahoru? Nic není náhoda, poznejte se podle toho, co s vašimi vlasy děláte.


Rozpuštěné vlasy


Vlasy nosíte zásadně rozpuštěné, ale pečlivě uhlazené a rozčesané. Necháváte si je narůst středně dlouhé nebo i velmi dlouhé. Působíte jako víly a slušňačky, ale dojem hodné holky občas může pěkně klamat a v jádru naopak dokážete být pěkně rozverné. Jste však citlivé a rády přijímáte romantická gesta. Umíte být také pracovité a ve svých názorech a postojích tvrdé jako kámen. To na vás mnoho lidí dokáže ocenit.

 

Rozcuchaná dívka
(Foto: Getty Images)


Vstala a šla


Máte kudrnaté nebo neposedné vlasy, takže i když si je pracně rozčešete, tak se vám opět rychle zacuchají? To znamená, že také vy jste neposedné, čilé a aktivní. Přes den si s účesem moc hlavu nelámete. Ve vztazích s kluky dovedete být pěkně vášnivé, divoké a nespoutané. Občas se však s emocemi neudržíte na uzdě, a to vám přináší problémy. Ve vztazích se občas pořádně zamotáte, nakonec se ale vždycky všechno vyřeší. V jádru jste silné osobnosti.


Bláznivé drdoly


Bláznivý rozcuchaný drdol ukazuje, že se občas dokážete pěkně odvázat. Nejspíš jste extrovertky a často středem pozornosti. Nezvyklý účes vašemu okolí také ukazuje, že jste zábavné a veselé holky, které rády chodí do společnosti. S ničím si moc nelámete hlavu a občas měníte názory podle toho, jak se vám to zrovna hodí.

 

ČTĚTE TAKÉ: 

Co o tobě prozradí tvůj obličej

Šokující zjištění! Víme, co o tobě prozradí ZPŮSOB, JAK DRŽÍŠ MOBIL

Co o tobě prozradí oblíbená barva tvého spodního prádla?

 

Ohon


Nemáte rády, když vám vlasy padají do čela a překážejí vám? Ohon značí, že jste přes den činné a vlasy by vám ve vašich aktivitách tak akorát překážely. Možná jste dokonce soutěživé a cílevědomé sportovkyně. Nic nezakrýváte a nebojíte se ukázat svou pravou tvář. Platí to i v případě, pokud upřednostňujete krátké vlasy před dlouhou kšticí. Občas to také znamená, že nerady řešíte zbytečnosti a jste spíš praktické dívky.


Cop


Pokud nosíte jeden cop vzadu nebo na straně, tak jste rády upravené. Ve všem máte rády pořádek, chaosu se vyhýbáte širokým obloukem a dokonalost vyžadujete i od svého okolí. Občas však víc příliš myslíte na potřeby druhých lidí, než na ty svoje. Jste obětavé a rády pomáháte. Dejte si pozor, aby toho lidé nezneužívali.

 

Rozcuchaná dívka
(Foto: Getty Images)


Copy


Copy jsou hravější variantou copu. Když budete mít dva copánky, tak tím ukážete, že pořád dokážete být roztomilé jako malé holčičky. Občas však dokážete být stejně tak zranitelné.


Ofina


Kvůli ofině mohou z vás mít lidé často pocit, že před nimi něco skrýváte. Ve správně střižené ofině ale můžete vypadat velmi tajemně a sexy. Ofina však vyžaduje čas, abyste ji správně upravily, a tak i vy jste někdy až moc rozmýšlivé a váhavé. Když však máte náladu, překvapíte okolí svou drzostí.


A jaký účes nosíte nejčastěji vy?0 hlasů
Vaše hodnocení