Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Je mnoho různých signálů, za pomocí kterých můžete snadno odhalit, co k vám váš partner cítí. Volba dárku je jedním z nich. Na co byste se měly zaměřit?

Co o něm prozradí výběr dárku?

dárek - 1
zdroj: Getty Images dárek - 1
aktualizováno 21.07.2018, 00:07 | 21.07.2018, 00:07 | Krásná.cz

Je mnoho různých signálů, za pomocí kterých můžete snadno odhalit, co k vám váš partner cítí. Volba dárku je jedním z nich. Na co byste se měly zaměřit?

Přestože se říká "darovanému koni na zub nekoukej", v tomto případě byste měly udělat výjimku. Kromě toho, co vám váš milý říká, je stejně důležité to, jak se k vám chová. Prozradí to o jeho charakteru mnohonásobně víc než prázdné věty.

 

dárek - 3
(Foto: Getty Images)


Dívat se na cenu nebo ne?
Otázka ceny za dárek je sporná. Samozřejmě, pokud víte, že má k dispozici dostatek peněz a on za vás přesto utratil jen "pár šlupek", může to být varovné znamení. Vždycky ale záleží na konkrétním typu dárku. Na druhou stranu, v případě, že do vás investoval hodně, nemusíte to nutně znamenat, že mu na vás záleží. Může se stejně dobře jednat o vyjádření určitého typu nadvlády nebo myšlenky, že si vás může koupit.

 

dárek - 2
(Foto: Getty Images)


Originalita
Jak již bylo řečeno dříve, cena dárku není vždycky rozhodující. Pokud vám váš přítel vyrobil něco osobního - přáníčko, fotoalbum nebo tričko s nápisem - můžete si být jistá, že nad dárkem skutečně přemýšlel. A čas, který výběru dárku věnoval, je k nezaplacení. Je to totiž znamení, že mu na vás skutečně záleží.


Špatné znamení?
Skutečně špatným znamením naopak je, když vás obdaruje věcí, o níž víte, že ji pravděpodobně dostal od někoho jiného, nehodila se mu, a jen ji předává dál. Případně věc, o které jste mu několikrát říkala, že ji z hloubi duše nenávidíte.

 

Dárky a jejich skryté významy

1) Lidé v Číně své blízké s oblibou obdarovávají různými figurkami. Každá z nich má jinou funkci - žába například vyjadřuje bohatství, zatímco ke štěstí vám údajně dopomůže symbol broskve.

 

2) Obdaruje-li vás květinou, ještě nemáte zcela vyhráno. Zatímco rudé růže vyjadřují lásku, oranžová značí žárlivost. Slunečnice naznačují přílišnou pýchu, ale pokud dostanete tulipány, máte vyhráno - jeho úmysly jsou čisté.

 

3) Také v případě dárku ve formě oblečení se jednotlivé významy dost liší. Zatímco šála v překladu znamená "vážím si tě", pásek může naznačovat "chci tě vlastnit".

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co o něm prozradí jeho spodní prádlo?

Jak líbá? Prozradí to jeho znamení!

Jaké má oči? BARVA DUHOVKY prozradí o tvém klukovi neskutečné věci!


Malá ráda na závěr: Nebuďte povrchní, ale zamyslete se nad tím, co se za jeho dárkem skrývá. Zdánlivě bevýznamným činem můžete odhalit mnohem víc, než z jeho slov.0 hlasů
Vaše hodnocení